جابجایی ۲۶۰ میلیارد واحد شیبا توسط نهنگ‌های ناشناس!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از یو.تودی؛ طبق داده‌های اتراسکن اخیراً چند فروش عظیم شیبا، هرکدام با حجمی بالای ۸۰ میلیارد توکن، توسط نهنگ‌های ناشناس صورت گرفته است.

امسال نهنگ‌های ارزدیجیتال به رمزارز‌هایی مانند SHIB و ETH جذب شده‌اند. این رمزارزها در میان اعضای جامعه ارزدیجیتال لقب «قاتلین دوج‌کوین» گرفته‌اند‌.

تحلیلگران می‌گویند که رشد ۳۰۰ درصدی SHIB در هفته گذشته، توسط یک نهنگ اتفاق افتاد. این نهنگ با ۶ میلیون توکن وارد بازار سرمایه SHIB شد، و سپس ۲۷۶ میلیارد توکن دیگر به کیف‌پول خود اضافه کرد.

این هفته، SHIB به فهرست رمزارزهای قدیمی‌ترین صرافی ارزدیجیتال هندی یعنی ZebPay اضافه شد. پس از آن بزرگترین پلتفرم ارزدیجیتال ترکی BtcTurk نیز اعلام کرد که اکنون در صرافی خود از SHIB پشتیبانی می‌کند.

اکنون اعضای جامعه ارزدیجیتال در انتظارند تا صرافی Robinhool نیز شیبا را به لیست رمزارزهای خود اضافه کند. برخی معتقدند که خرید و فروش اخیر نهنگ‌های ناشناس شیبا تا حدود زیادی به فهرست‌شدن این رمزارز در صرافی‌های بیشتر مرتبط است.

در زمان نگارش این مقاله بنا به داده‌های CoinMarketCap، شیبا با قیمت ۰٫۰۰۰۰۲۶ دلار مبادله می‌شود. این میزان ۲۵٫۱۳ درصد نسبت به بالاترین قیمت این رمزارز در ۰٫۰۰۰۳۴۸۳ دلار کاهش یافته است.

منبع: u.today

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *