جامعه Terra رسماً به طرح احیای شبکه پاسخ مثبت داد!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از یو.تودی؛ طبق گزارشات قبلی، دو کوان، یکی از بنیانگذاران Terra، «طرح احیای اکوسیستم Terra» را به جامعه و سرمایه گذاران ارائه کرد که باعث جنجال در جامعه شد. طرح کوان در جامعه Terra برای رای‌گیری گذاشته شد. آمار رسمی رای‌گیری تاکنون خبر از راه‌اندازی نسخه دوم اکوسیستم Terra می‌دهد.

طبق اطلاعات صفحه رای‌گیری در پلتفرم Terra Station، حدود ۷۸ درصد از رأی‌دهندگان موافق اجرای فورک شبکه و ارائه توکن‌های جدید به کاربران و ۰٫۳۶ درصد مخالف این طرح هستند. در مجموع ۲۰٫۲ درصد از رای دهندگان گزینه «نه با حق وتو» را انتخاب کردند و ۱٫۳ درصد رای ممتنع دادند.

رای هنوز به حد نصاب لازم برای به رسمیت شناختن روند رای‌گیری نرسیده است. اکثریت ولیدیتورهای شبکه نیز موافق طرح جدید Du Kwon هستند. سی و سه ولیدیتورهای به این پیشنهاد پاسخ مثبت و تنها پنج نفر از آنها رای منفی دادند.

پیش از این اعضای جامعه Terra یک رای‌گیری درباره طرح کوان برگذار کردند که ۹۲ درصد از کاربران به آن رای منفی دادند. اما از آنجایی که رای‌گیری جامعه نظر گروه کوچکتری از کاربران اکوسیستم Terra را در بر می‌گیرد، نتایج متفاوت است.

طرح احیای دو کوان:
بر اساس پیشنهاد جدید، توکن‌های فعلی لونا که توسط کاربران نگهداری می‌شوند، به توکن‌های «Luna Classic» تبدیل می‌شوند و دارندگان می‌توانند ایردرآپی از توکن‌های جدید لونا را دریافت کنند. دارندگان UST استیبل کوین‌های خود را با توکن‌های جدید تعویض خواهند کرد.
قابل توجه‌ترین تغییر در اکوسیستم جدید، عملکرد بدون استیبل‌کوین الگوریتمی UST است که پیش از این ستون فقرات کل شبکه و مدل تجاری آن بود.

منبع: u.today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا