چند راه حل برای فرار از تحریم در حوزه ارز دیجیتال

تحریم ارز دیجیتال

با افزایش استفاده از رمزارزها، مقررات نظارتی آن و تحریم ارز دیجیتال در سراسر جهان نیز افزایش می‌یابد. چشم انداز صنعت نوپای ارزدیجیتال با پیشرفت تکنولوژی دائماً تغییر می‌کند و به روز نگه داشتن قوانین در مناطق مختلف جهانی کار آسانی نیست. البته با توجه به پتانسیل عظیم ارزهای دیجیتال و برای حفاظت از کاربران، عاقلانه است که دولت‌ها این صنعت را قانونی کنند.

اما ممنوعیت‌هایی مانند تحریم کاربران ارز دیجیتال ایرانی توسط بزرگترین صرافی ارزدیجیتال جهان بایننس، باعث شده تا عده‌ای از کاربران راه‌حل‌هایی برای دور زدن تحریم‌ها اتخاذ کنند. ما در این مطلب تعدادی از استراتژی‌های محبوب کاربران ارزدیجیتال را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

استفاده از VPS

سرور خصوصی مجازی (VPS) برای ناشناس بودن در دنیای مجازی استفاده می‌شود. VPS به کاربران اجازه می‌دهد تا IP خود را به کشور موردنظر تغییر دهند. با این روش کاربران دیگر شناسایی نشده و اطلاعات شخصی آنان در دسترس نخواهد بود.

استفاده از صرافی‌های محلی

صرافی‌ها ارزدیجیتال موظف به اجرای قوانین حوزه قضایی خود هستند. کاربران با انجام فعالیت‌های ارزدیجیتال توسط صرافی‌های محلی از قانونی بودن عملیات خود مطمئن خواهند بود و در صورت بروز مشکل توانایی پیگیری و جبران زیان‌های خود را خواهند داشت.

مبادلات P2P

در مبادلات همتا به همتا (P2P) فروشنده و خریدار مستقیماً با یکدیگر در یک پلتفرم واسطه مبادله می‌کنند. در این نوع معاملات، خریداران و فروشندگان در یک پلتفرم P2P ثبت نام نموده و سفارش فروش یا خرید خود را به سایرین اعلام می‌کنند. پلتفرم‌های P2P تنها نقش واسطه میان افراد را ایفا می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا