نهنگ‌ها در ۱۴ تراکنش مجزا، بیش از ۱ میلیون دلار شیبا را منتقل کردند

Shiba Inu Whale

به گزارش مجله کوین‌گراف به نقل ار کریپتو بیسیک؛ شیبا محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند، زیرا سرمایه‌گذاران بزرگ بیشتری درحال خرید و فروش این میم‌کوین هستند. همین امر باعث افزایش اندک قیمت آن نیز شده‌است. اگرچه ارزش بازار شیبا از اکتبر ۲۰۲۱ تاکنون ۹۰ درصد کاهش داشته، اما معاملات بزرگ اخیر و افزایش گردش، نشانه‌های مثبتی برای این توکن محبوب تلقی می‌شوند.

طبق ادعای Santiment، اخیراً ۱۴ جابجایی عظیم شیبا به ارزش بیش از ۱ میلیون دلار انجام شده که بالاترین رقم در ۳ آوریل اتفاق افتاده‌است. علاوه بر این، تعداد توکن‌های شیبا منحصربه‌فرد درحال گردش نیز، به بالاترین میزان در سه هفته گذشته با حجم ۲٫۵۲ تریلیون رسیده‌است.

این مبادلات نهنگی نشان‌دهنده علاقه مجدد به شیبا و مشارکت بالقوه سرمایه‌گذاران بزرگ‌تر در اکوسیستم است. افزایش اخیر قیمت ممکن است به راه‌اندازی آتی Shibarium، یک پروژه بلاکچینی مرتبط با این میم‌کوین نیز نسبت داده شود.

علاوه بر تمامی این موارد، افزایش قابل توجهی در ایجاد آدرس‌های جدید برای شیبا نیز وجود داشته‌است. در ماه ژوئن، روزانه بیش از ۴,۰۰۰ آدرس جدید ایجاد شد که نسبت به سه ماه گذشته ۴۰۰ درصد افزایش داشته‌است. انتظار می‌رود راه اندازی Shibarium بر افزایش ارزش توکن شیبااینو تأثیر بگذارد، اما تأثیر دقیق آن هنوز مشخص نیست.

منبع: thecryptobasic.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا