نهنگ‌ها تنها در یک ماه ۲٫۵ میلیارد دلار بیت‌کوین انباشت کرده‌اند

Bitcoin Whale

به گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از Finbold، از آنجاکه قیمت بیت‌کوین همچنان زیر محدوده حساس ۳۱,۰۰۰ دلار قرار دارد، نهنگ‌های پادشاه ارزهای دیجیتال همچنان از این قیمت نسبتاً پایین برای جمع‌آوری هرچه‌بیشتر استفاده می‌کنند و این مقدار، به‌طور مداوم درحال ثبت رکوردهای جدید است.

بر اساس داده‌هایی که علی مارتینز، تحلیلگر سرشناس ارزدیجیتال در ۱۱ جولای در توئیتر منتشر کرد، نهنگ‌ها یا به‌عبارت دیگر هولدرهای بین ۱,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ واحد بیت‌کوین، تنها در یک ماه دارایی‌های خود را ۹۰,۰۰۰ واحد دیگر به‌ارزش بیش از ۲٫۵ میلیارد دلار افزایش داده‌اند.

Bitcoin whales' accumulation chart

انباشت بیت‌کوین ادامه دارد؛

به طور خاص، همانطور که نمودار در منتشرشده توسط مارتینز مشخص است، این نهنگ‌های بیت‌کوین تا ۱۰ ژوئیه ۴٫۶۹ میلیون واحد بیت‌کوین در اختیار داشتند، که بخش قابل‌توجه آن تنها یک ماه قبل‌تر افزوده شده‌است.

همانطور که مشهود است، تا ۲۰ ژوئن آدرس‌های حاوی بین ۱,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ واحد بیت‌کوین در مجموع حدود ۱۳۱,۶۰۰ واحد به ارزش ۳٫۵ میلیارد دلار در آن زمان در مدت ۱۱ هفته جمع آوری کرده‌بودند. پیش از این نیز در اواسط ژوئن، Finbold از واگرایی صعودی ذخایر نهنگ‌ها که حدود ۱,۰۰۰ بیت‌کوین در روز رشد می‌کرد و همچنین کاهش قیمت این دارایی گزارش داده‌بود.

منبع: finbold.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا