Grayscale موجب صعود توکن‌های لایه اول و متاورس شد

Grayscale موجب صعود توکن‌های لایه اول و متاورس شد

گزارش کوین‌گراف به نقل از دی‌کریپت؛ شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتالی Grayscale اعلام کرد که در حال بررسی ۲۵ رمزارز جدید برای فهرست شدن در این پلتفرم است. در میان این ۲۵ رمزارز، برخی از توکن‌های محبوب لایه اول و توکن‌های متاورس نیز وجود دارند.

در صورت انتخاب هر یک از این رمزارزها ممکن است Grayscale مانند Bitcoin و Chainlink، برای آنها صندوق سرمایه‌گذاری راه‌اندازی کند.

این رمزارزها عبارتند از:

ALGO (Algorand), ATOM (Cosmos), AXS (Axie Infinity), DCR (Decred), EGLD (Elrond), ENJ (Enjin), FTM (Fantom), GALA (Gala), SCRT (Secret Network), SAND (Sandbox), STX (Stacks), VET (VeChain), YGG (Yield Guild)

با اینکه شرکت Grayscale تضمینی برای فهرست کردن این رمزارزها ارائه نکرد، اما برخی از آنها به این خبر واکنش مثبت نشان دادند و سوردهای دو رقمی ثبت کردند.

از این میان ATOM با ۱۵٫۳ درصد و FTM با ۱۹ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، بیشتر میزان سوددهی را داشتند. البته ATOM در هفته گذشته به دلیل افزایش محبوبیت پلتفرم Cosmos، بالاترین رکورد تاریخی خود را در ۴۴٫۴۵ دلار ثبت کرده بود. دلیل این محبوبیت می‌تواند راه‌اندازی پروتکل EVMOS در این پلتفرم باشد.

بعد از اعلام خبر گری‌اسکیل، توکن‌های استارت‌آپی متاورس AXS (Axie Infinity)، SAND (Sandbox) و YGG (Yield Guild Games) نیز صعود کردند. SAND در ۲۴ ساعت گذشته ۸٫۶ درصد، AXS با ۹٫۳ درصد، و YGG حدود ۸٫۳ درصد افزایش یافته‌اند.

منبع: decrypt.co

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا