نهنگ‌ها تنها در یک ماه گذشته ۲۷ میلیون دلار لایت‌کوین فروخته‌اند!

Litecoin Whaleبه گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از بی‌این‌کریپتو؛ قیمت لایت‌کوین پس از شکست در رسیدن به محدوده بالای ۷۰ دلار در اوایل هفته جاری، راکد مانده و مابین ۶۵ تا ۶۸ دلار در نوسان بوده‌است. تحلیل‌های درون‌زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌های لایت‌کوین، ۴۳۰,۰۰۰ واحد از این رمزارز را در ماه آگوست فروخته‌اند؛ این مسئله ممکن است عامل اصلی در روند نزولی فعلی باشند. رفتار نزولی در میان این نهنگ‌ها بر قیمت لایت‌کوین تأثیر گذاشته و بازارهای فیوچرز نیز امید چندانی از خود نشان نمی‌دهند.

فعالیت‌های اخیر در بازارهای فیوچرز لایت‌کوین روند نزولی داشته‌است، به‌طوری که سود بازار فیوچرز لایت‌کوین به کمترین میزان خود از نوامبر ۲۰۲۲ رسیده‌است. این کاهش نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بازارهای فیوچرز با احتیاط نسبت به رویداد اخیر هاوینگ که در ۲ آگوست رخ داده، واکنش نشان می‌دهند.

اگر کمبود جریان سرمایه و فعالیت تجاری نزولی نهنگ‌ها ادامه یابد، قیمت لایت‌کوین در هفته‌های آتی به زیر ۶۰ دلار خواهد رسید. توزیع قیمت خرید سرمایه‌گذاران فعلی در شبکه لایت‌کوین نشان می‌دهد که عملکرد منفی قیمت این رمزارز در ماه آگوست، ۷۰ درصد از هولدرهای فعلی را در معرض ضرر قرار داده‌است.

بیشتر بخوانید: آیا هاوینگ می‌تواند قیمت لایت‌کوین را بالاتر از ۱۰۰ دلار تثبیت کند؟

اگر این ناهنجاری گسترده باعث فروش هیجانی شود، قیمت لایت‌کوین در خطر سقوط آزاد تا ۵۰ دلار قرار خواهد گرفت. بااین‌حال، اگر قیمت لایت‌کوین به بالای ۷۵ دلار برسد، گاوها می‌توانند دوباره حرکت را در دست بگیرند.

منبع: beincrypto.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا