با تأثیرگذارترین تحلیلگر های ارز دیجیتال آشنا شوید

تأثیرگذارترین افراد در حوزه رمزارزها را بیشتر بشناسید

روند پذیرش فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال رو به افزایش است و فهرست میلیونر‌های بیت‌کوین رفته رفته طولانی‌تر می‌شود. بسیاری معتقدند که ارزهای دیجیتال، ارز آینده هستند. ماهیت غیرمتمرکز بلاکچین راه‌حل‌های جدیدی برای کنترل و پردازش امورات مالی جهان ایجاد نموده و هر روز صنایع بیشتری به استفاده از این فناوری روی می‌آورند. خوشبختانه رسانه‌های اجتماعی راهی کوتاه و مستقیم برای ارتباط کاربران با افراد قدرتمند و تحلیلگر ارز دیجیتال صنایع مختلف فراهم کرده‌اند که شفافیت صنعت بلاکچین را دوچندان می‌کند.

در مطلب امروز قصد داریم چند فرد تاثیرگذار صنعت ارزدیجیتال که در رسانه‌های اجتماعی مورد اعتماد کاربران هستند را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

تیم دریپر

Tim Draper یکی از مشهورترین سرمایه‌گذاران و تحلیلگر ارز دیجیتال است که در صدر جدول هولدرهای بیت‌کوین قرار دارد. دانش ارزدیجیتال تیم دریپر باعث شده که او منبع قابل اعتمادی برای بسیاری از سرمایه‌گذاران بازار باشد. او بارها قیمت بیت‌کوین را پیش بینی کرده و معتقد است بیت‌کوین تا پایان سال شانس زیادی برای رسیدن به ۲۵۰ هزار دلار دارد.

تحلیلگر ارز دیجیتال آنتونی پامپلیانو

Anthony Pompliano یکی از مشهورترین افراد تاثیرگذار صنعت ارزدیجیتال در همه‌ی رسانه‌های اجتماعی و یکی از بنیانگذاران صندوق سرمایه‌گذاری بلاکچین است. پامپلیانو در کانال یوتیوب و خبرنامه خود به تجزیه و تحلیل اخبار و وقایع اقتصادی و بازار ارزدیجیتال می‌پردازد.

آندریاس آنتونوپولوس

کارآفرین صنعت ارزدیجیتال Andreas Antonopoulos تاکنون چند کتاب در حوزه بیت‌کوین و بلاکچین تالیف کرده است. او در توییتر، کانال یوتیوب و پادکست‌های خود صنعت ارزدیجیتال را تجزیه و تحلیل می‌کند و اطلاعات ارزشمندی در اختیار تازه‌کاران و حرفه‌ای‌های بازار می‌گذارد.

منبع: Cryptoknowmics.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا