تجربه‌ای جدید از NFT و متاورس در بازی بلاکچینی SolChicks!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از کریپتونومیکز؛ مدل بازی «بازی برای کسب درآمد» جنبه‌ای از بازی‌های بلاکچینی است که در آن بازیکنان برای صرف زمان و تلاش خود در بازی‌ها، توکن‌های غیرمثلی و یا رمزارزهای خاص هر پروژه را به عنوان درآمد دریافت می‌کنند.

راه‌اندازی بازی‌ها بر فناوری بلاکچین، انقلابی در صنعت گیمینگ ایجاد کرده است. با استفاده از فناوری بلاکچین، کنترل و مالکیت دارایی‌های بدست آمده از بازی در اختیار خود کاربر قرار می‌گیرد. بدین ترتیب کاربران می‌توانند دارایی‌های بدست آمده از بازی را در بازارهای ارزدیجیتال به فروش رسانده، و آنها را به دارایی‌های فیزیکی تبدیل کنند.

برخلاف گیمینگ سنتی، که در آن دارایی‌های بازی فقط در فضای مجازی موجودند، در مدل گیمینگ «بازی برای کسب درآمد»، هم دارایی‌ها و هم پاداش‌ها در نهایت در اختیار کاربران و توسعه‌گران قرار دارد.

یکی از جدیدترین بازی‌های بلاکچینی که بر مدل «بازی برای کسب درآمد»، و بر یک بلاکچین منحصر به فرد (Solana) بنا شده است، SolChicks نام دارد.

بازی SolChicks چیست؟

بازی SolChicks که به تازگی بر بلاکچین سولانا راه‌اندازی شده، دارای کاراکتر‌های جوجه‌های جنگ‌آوری (SolChicks) است که با یکدیگر در مسابقات این بازی به رقابت می‌پردازند. در بازی SolChicks بازیکنان می‌توانند کالاهای کلسیونی کمیاب (NFTهای بازی) را کشف نموده و برای زمانی که در پلتفرم سپری می‌کنند، پاداش بگیرند.

بازی SolChicks یکی از اولین پلتفرم‌های بازی NFT در بلاکچین Solana بوده، که بهترین و جدیدترین فناوری NFT و متاورس را در یک پلتفرم بازی یکپارچه ترکیب کرده است. کاراکتر‌های SolChickهای بازی، ۱۰۰% متعلق به خود کاربر هستند و کاربران با داشتن آنها نهایتا در سود کلی پلتفرم سهیم شده و پاداش می‌گیرند. پروژه بلاکچینی SolChicks  توانسته افرادی را که مزایا و فناوری رمزارزها را درک می‌کنند، در یک پلتفرم آنلاین مفید و سودبخش گردهم آورد.

توکن‌های غیرمثلی بازی SolChicks:

مجموعه منابع عرضه کاراکتر‌های SolChickهای بازی محدود به ۱۰,۰۰۰ هزار عدد است، و تمامی SolChickها دارای مشخصه‌های منحصر به فرد خود هستند. این کاراکتر‌ها براساس ویژگی‌های خاص خود به دسته‌های معمول، غیرمعمول، کمیاب، حماسی و افسانه‌ای تقسیم می‌شوند.  شانس یافتن هر یک از کاراکترهای NFT بازی، با توجه به ویژگی‌های آنها متفاوت است.

توکن‌های بازی SolChicks:

توکن حاکمیت این بازی CHICKS است و کاربران با داشتن آن می‌توانند در رای‌گیری برای تغییرات و بروزرسانی‌های شبکه شرکت کنند. این توکن مبتنی بر بلاکچین سولانا است.

مجموع منابع توکن CHICKS، توکن ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ در نظر گرفته شده، و تخصیص منابع آن به شرح زیر است:

خزانه‌داری/ مشاوران و بازاریابی: ۱۲٫۳ درصد

صرافی‌ها: ۵ درصد

تیم: ۲۰ درصد

سید خصوصی (Private Seed): 7.9 درصد

پیش فروش خصوصی: ۱٫۵ درصد

فروش عمومی: ۰٫۶ درصد

فروش عمومی: ۰٫۶ درصد

پاداشهای اکوسیستم (Airdrops, P2E, Staking): 37.7 درصد

منبع: cryptoknowmics.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا