احتمال بازگشت روند صعودی و افزایش ۸۰ درصدی SafeMoon!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از اف‌اکس‌استریت؛ روند صعودی روزهای اخیر سیف‌مون با مانع روبرو شد که منجر به شروع عقب‌نشینی قیمت این رمزارز گشت. سپس قیمت بار دیگر منطقه صعودی را امتحان کرد، که امیدواری سرمایه‌گذاران به شروع دوباره روند صعودی سیف‌مون را بیشتر کرد.

قیمت SafeMoon در طی یک ماه با ۴۸۴ درصد افزایش، از پایین‌ترین سطح در ۰٫۰۰۰۰۰۱۰۴ دلار به ۰٫۰۰۰۰۰۶۰۹ دلار صعود کرد. با این صعود چشمگیر فشار خرید و کسب سود بر روند SafeMoon افزایش یافت و قیمت دچار اصلاح ۵۲ درصدی شد. اصلاح بار دیگر قیمت را به منطقه خرید SafeMoon رساند، که از ۰٫۰۰۰۰۰۳۰۲ دلار تا ۰٫۰۰۰۰۲۱۵ دلار امتداد دارد.

در منطقه خرید ممکن است نوسانات زیاد نزولی موجب سقوط بیشتر قیمت شده و یا برعکس. نوسانات بیشتر صعودی قیمت را به سمت بالا برگشت دهند.

از آنجایی که قیمت SafeMoon فقط برای مدت کوتاهی از سطح بالایی منطقه خرید پایین‌تر آمد، می‌توان امیدوار بود که روند صعودی این رمزارز بار دیگر آغاز گردد. اما با این حال بر سر راه روند صعودی SafeMoon، سه سطح مقاومتی قوی در ۰٫۰۰۰۰۰۳۷۷ دلار، ۰٫۰۰۰۰۰۴۷۰ دلار و ۰٫۰۰۰۰۰۵۵۸ دلار قرار دارند. رسیدن SafeMoon به سطح آخر، صعودی ۸۰% درصدی محاسبه می‌شود.

از نظر صعودی، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار داشته باشند که SafeMoon بار دیگر محدوده بالای ۰٫۰۰۰۰۰۶۱۵ دلار را آزمایش کند، که از موقعیت فعلی آن صعودی ۹۵ درصدی محاسبه می‌شود.

فعلاً همه‌ی شرایط برای شروع روند صعودی SafeMoon حاضر است. این چشم‌انداز صعودی ممکن است از سطح ۶۲% فیبوناچی در ۰٫۰۰۰۰۰۳۰۲ دلار، تا سطح ۷۹% فیبوناچی در ۰٫۰۰۰۰۰۲۱۶ دلار آغاز گردد.

با این حال اگر کندل روزانه SafeMoon در قیمت کمتر از ۰٫۰۰۰۰۰۱۰۹ دلار بسته شود، سطح حمایتی جدیدی برای SafeMoon خواهد ساخت. و همه این سناریو صعودی را باطل خواهد کرد.

منبع: fxstreet.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا