سپتامبر خونین فرا رسید! سقوط نرخ تسلط بیت کوین به پایین‌ترین حد هشت ماه اخیر

تسلط بیت کوین

گزارش مجله کوین‌گراف؛ مانند سالهای گذشته، ماه سپتامبر با اولین نشانه‌های نزولی برای بیت کوین با کاهش تسلط این رمزارز بر بازار ارزدیجیتال آغاز شد.

براساس گزارش کوین تلگراف، قیمت بیت کوین در ۳ سپتامبر به علت کاهش ارزش کالاها بر اثر ممنوعیت استفاده از انرژی روسیه توسط گروه هفت، در زیر سطح ۲۰ هزار دلاری معامله می‌شود.

در روز جمعه، ۲ سپتامبر، ارز دیجیتال پیشرو از سطح ۲۰,۰۰۰ دلاری که برای مدتی حفظ کرده بود کاهش یافت و به منطقه ۱۹۸۰۰ دلار رسید. بیت کوین پس از آن علیرغم تلاش‌های متعدد نتوانست بر این سطح قیمتی ثابت شود.

طبق گزارش یو.تودی، شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز در منطقه ترس شدید قرار گرفت. این شاخص در حال حاضر عدد ۲۱ را نشان می‌دهد.

پیش از آن، انتشار گزارش مشاغل ایالات متحده افزایش نرخ بیکاری در ماه آگوست به ۳٫۷ درصد، در مقابل پیش‌بینی ۳٫۵ درصدی، باعث ضربه به بازارهای سهام و ارزدیجیتال شد.

براساس منابع مختلف، سهم بیت‌کوین از کل ارزش بازار ارزدیجیتال تا ۳ سپتامبر به کمترین حد در چهار سال اخیر رسید. محاسبات TradingView این رقم را ۳۹٫۸۸ درصد نشان می‌دهد که پایین‌ترین رقم در هشت ماه گذشته است.

پلتفرم داده‌های ارزدیجیتال کوین مارکت کپ، تسلط بیت کوین را ۳۹ درصد نشان می‌دهد، که ضعیف‌ترین عملکرد از ژوئن ۲۰۱۸ محسوب می‌شود.

منابع:

Cointelegraph.com

U.today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا