اولین سیگنال خرید بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ ظاهر شد!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کریپتو بریفینگ؛ به نظر می رسد که بیت‌کوین نیروی خود را برای یک بازگشت پرقدرت جمع می‌کند، اما این رمزارز هنوز نتوانسته بر سطح مقاومت کلیدی خود فائق آید.

بیت‌کوین پس از بسته شدن اولین کندل هفتگی سبز پس از ده هفته، روز دوشنبه با روندی مثبت آغاز کرد. ارزش بازار بیت‌کوین در چند ساعت گذشته حدود ۱۶۵۰ امتیاز افزایش یافت. افزایش ناگهانی نوسانات بازار، قیمت بیت‌کوین را بار دیگر به بالای سطح ۳۱,۵۰۰ دلاری رساند. اگر بیت‌کوین بتواند بر منطقه کلیدی مقاومت غلبه کند، فشار خرید افزایش خواهد یافت.

اندیکاتور متوالی Tom DeMark (TD) نشان می‌دهد که بیت‌کوین می‌تواند بیش از این افزایش داشته باشد. این اندیکاتور در نمودار هفتگی بیت‌کوین و کندل قرمز نهم یک سیگنال خرید نشان می‌دهد. این نشانه صعودی حاکی از این است که کندل‌های یک تا چهار هفته‌‌ی آینده بیت‌کوین می‌توانند افزایشی باشند.

برای تائید این چشم انداز خوش‌بینانه، بیت کوین باید از سطح ۳۳۰۰۰ دلار عبور کند. بدین ترتیب سرمایه‌گذاران ممکن است دوباره وارد بازار شوند و بیت‌کوین را به سطح بعدی مقاومت خود در حدود ۳۸۶۰۰ دلار سوق دهند.

اولین سیگنال خرید بیت‌کوین در سال 2022 ظاهر شد!

جالب اینجاست که عرضه بیت‌کوین در صرافی‌ها طی هفته گذشته به شدت کاهش یافته است. براساس داده‌های Santiment، از ۳۰ می تقریباً ۵۰,۰۰۰ بیت‌کوین به ارزش ۱٫۵ میلیارد دلار از کیف‌پول‌های صرافی ارزدیجیتال اصلی خارج شده است.

کاهش قابل توجه موجودی بیت‌کوین در صرافی‌ها نشان می دهد که توکن‌های کمتری برای فروش وجود دارد. این امر می‌تواند نشانه مثبتی برای پرایس‌اکشن‌های کوتاه مدت بیت‌کوین تلقی شود.

منبع: cryptobriefing.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا