۹ ارز برتر برای هولد ۵ ساله از نگاه آرون آرنولد

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از کریپتو نیوز، تریدر بازار رمزارز و مجری آلت‌کوین دیلی، آرون آرنولد در حال فهرست کردن نه رمزارزی است که می‌خواهد در آنها برای پنج سال آینده سرمایه‌گذاری کند.

آرون آرنولد (Aaron Arnold) می‌گوید که نیمی از سبد سرمایه‌گذاری خود را به بیت‌کوین (BTC) اختصاص می‌دهد زیرا این رمزارز استاندارد طلایی برای بلاکچین‌های عمومی است.

«اولین ۵۰۰ دلار از کل ۱۰۰۰ دلار خودم را بلافاصله در بیت‌کوین قرار می‌دهم. ممکن است سریع‌ترین نباشد، ممکن است قابلیت‌های آلت‌کوین‌های دیگر را نداشته باشد اما غیرمتمرکزترین و غیرقابل سانسورترین رمزارز دنیا است.»

آرنولد با استناد به پذیرش بلاکچین اتریوم (ETH) توسط کسب‌وکارهای بزرگ دنیا به عنوان دلایل انتخاب خود، می‌گوید که یک‌پنجم سبد خود را به دومین رمزارز بازار از منظر مارکت کپ اختصاص می‌دهد.

«۲۰۰ دلار بعدی من مستقیماً وارد اتریوم می‌شود. گلدمن ساکس (Goldman Sachs) به تازگی ترید روی شبکه بلاکچین Repo JPMorgan را آغاز کرده است و اگرچه این بلاکچین بسیار خصوصی است، اما روی بلاکچین اتریوم کاملاً مجاز است.»

آرنولد می‌گوید که او همچنین یک دهم از سرمایه خود را در مجموعه‌ای از دارایی‌های رمزارزی که شامل بلاکچین‌های قرارداد هوشمند فعلی و آتی کاردانو (ADA)، پولکادوت (DOT) و کوساما (KSM) است، سرمایه‌گذاری می‌کند.

«۱۰۰ دلار بعدی من در رقبای بین‌المللی اتریوم که در حال پیشرفت هستند سرمایه‌گذاری می‌شود، مانند کاردانو، پولکادوت و همچنین کوساما.»

آرون همچنین می‌گوید که یک دهم دیگر از سرمایه خود را بر اساس فرصت های نوظهور ناشی از محبوبیت روزافزون توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، در پلتفرم گیمینگ مبتنی بر بلاکچین انجین (ENJ) و بلاکچین متمرکز بر سرگرمی (FLOW) قرار می‌دهد.

«۱۰۰ دلار بعدی من دربرترین آلت‌کوین‌هایی که از فضای NFT بهره می‌برند، سرمایه‌گذاری می‌شود.»

آرنولد می‌گوید که برای یک دهم باقیمانده از سرمایه‌‌اش، نیمی از آن را روی دوج‌کوین (DOGE) و نیمی دیگر را روی پلتفرم تشویقی XCAD (XCAD) سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا