ماجرای توکن‌های جعلی شیبا اینو در کوین‌مارکت‌کپ چه بود؟

گزارش مجله کوین‌گراف. تیم برنامه‌نویسان شیبا اینو در توئیتر مدعی شد که پلتفرم کوین‌مارکت‌کپ بدون اطلاع تیم سه توکن جعلی شیبا اینو را فهرست کرده است.

به گزارش خبرگزاری کریپتوپوتیتو؛ تیم SHIB در صفحه توئیتر خود به جامعه شیبا هشدار داد که این سه توکن مبتنی بر بلاکچین‌های BSC، Solana و Terra برای استفاده ایمن نیستند. زیرا توکن SHIB یک توکن ERC-20 است. تیم در ادامه استدلال کرد که کوین‌مارکت‌کپ «از برقراری ارتباط با تیم SHIB در مورد این به‌روزرسانی خودداری کرده. و با کمال میل به عوامل مخرب اجازه داده تا فهرست ما را خراب کند.»

در پاسخ به ادعای تیم شیبا اینو، پلتفرم کوین‌مارکت‌کپ توضیح داد که این آدرسها در واقع پل‌های Wormhole برای تراکنش‌های متقابل زنجیره‌ای توکن SHIB می‌باشند: «برای جلوگیری از هرگونه تردید، این آدرسها مخرب نیستند. این آدرسها در اصل پل‌های قراردادهای هوشمند SHIB هستند و برای تسهیل تجربه کاربر و تراکنش‌های زنجیره‌ای متقابل فهرست شده‌اند». در ادامه کوین‌مارکت‌کپ تیم شیبا اینو را گفتگوی بیشتر در این مورد دعوت کرد.

به گزارش یو.تودی. روز ۱۹ ژانویه تیم SHIB در توئیتر برخلاف ادعاهای قبلی اعلام کرد که پلتفرم کوین‌مارکت‌کپ پیش از این برای حل مشکلات اخیر مربوط به آدرس‌های Wormhole با تماس گرفته بود. پیش از این، جامعه SHIB به دلیل نمایش نادرست عرضه منابع در گردش شیبااینو، کوین‌مارکت‌کپ را به انتقاد گرفته بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا