معرفی هفت پروژه بلاکچین با پتانسیل رشد بالا در سال ۲۰۲۲!

معرفی هفت پروژه بلاکچین با پتانسیل رشد بالا در سال 2022!

الیوت وینمن، بنیانگذار پروتکل دیفای زنجیره‌ای متقاطع SuperFarm (SUPER)، تحلیل گر و یوتیوبر محبوب رمزارز آمریکایی، هفت پروژه بلاکچین که از نظر او در سال ۲۰۲۲، پتانسیل رشد ۵۰ درصدی خواهند داشت را معرفی کرده است.
این مقاله نظرات تحلیلگر می‌باشد و نباید به عنوان مشاوره مالی تلقی شود. هنگام معامله به ریسک و خطرات احتمالی سرمایه‌گذاری خود دقت کنید.

۱) اتریوم ۲٫۰

مدت زیادی است که جامعه رمزارزها منتظر راه اندازی نسخه دوم اتریوم است. نسخه دوم اتریوم قرار است تا نیمه سال ۲۰۲۲ راه‌اندازی شود. با هزینه های پایین گاز و انتقالات سریعتر اتریوم ۲.۰، بلاخره دومین رمزارز بزرگ جهان به پتانسیل مورد نظر خود برای اهداف اصلی شبکه‌ دست می‌یابد. وینمن متعقد است که راه‌اندازی نسخه دوم اتریوم برای شبکه و توکن ETH صعودی خواهد بود.

۲) توکن‌های غیرمثلی:

الیوت وینمن در جایگاه دوم لیست ترند‌های سال ۲۰۲۲ خود، برای دومین سال پیاپی به بازده‌ بالای بازار NFT اشاره می‌کند. او می‌گوید که OpenSea، یکی از بزرگترین پلتفرم‌های بازار NFT، در پایان سال ۲۰۲۰ تنها سه میلیون دلار ارزش بازار داشته، اما امروز به ۱۰ میلیارد دلار رسیده است.

وینمن معتقد است که NFTها در سال ۲۰۲۲ کارایی بیشتری خواهد داشت و می‌توان از آنها برای ابزارها، دسترسی‌ها و تحول صنعت بازی‌های کامپیوتری استفاده کرد.

۳) توکن‌های غیرمثلی موسیقی:

وینمن می‌گوید که در سال ۲۰۲۲ توکن‌های غیرمثلی برای حق معنوی (IP) آثار موسیقی استفاده خواهند شد. با ادغام ویژگی مالکیت NFTها و موسیقی، می‌توان شناسه‌ی موسیقی‌ها را بصورت NFT خرید و فروش کرد. وینمن معتقد است که این تکنولوژی در سال ۲۰۲۲ یکی از پربازده‌ترین پروژه‌ها خواهد بود.

۴) مدل بازی P2E:

در رتبه چهار لیست وینمن، بازی‌های کامپیوتری که از مدل «بازی برای کسب درآمد» (P2E) استفاده می‌کنند، قرار دارد. او می‌گوید که پیشرفتی که با ادغام رمزارزها در فضای گیمینگ شاهد بودیم، تازه شروع کار است و سال ۲۰۲۲ پروژه‌هایی جدیدی راه‌اندازی خواهد شد که بازار را متحول می‌کنند.

۵) پتانسیل بالای بازی‌های متاورس نسبت به بازار رمزارز:

الیوت وینمن از ۲۰۱۸ معتقد بود که استفاده از بلاکچین در صنعت بازی‌های کامپیوتری، موجب صعودی شدن است این صنعت می‌شود. اما او می‌گوید که سیر صعودی بازی‌های بلاکچینی از بازار رمزارزها جدا است. وینمن برای اثبات حرف خود به این نکته اشاره می‌کند که در سقوط ماه می ۲۰۲۱، بازی‌های بلاکچینی همچنان در اوج خود قرار داشتند و از سایر رمزارزهای بازار تبعیت نکردند.

۶) پروژه‌های راه‌حل‌های لایه دوم بلاکچین:

وینمن معتقد است که در سال ۲۰۲۲، پروژه‌های راه‌حل‌های لایه دوم بلاکچین پیشرفت زیادی خواهند داشت. او شخصاً از zkSync، پروتکلی برای مقیاس‌پذیری اتریوم نام می‌برد که در سال ۲۰۲۲ راه‌اندازی می‌شود و می‌گوید که این پروژه قطعاً توکن‌های خود را Airdrop خواهد کرد.

۷) پروژه‌های بلاکچینی برای طرفداران:

وینمن در رتبه هفتم لیست خود از پروژه‌های نام می‌برد که برای مردم و علاقمندان رسانه‌های عمومی، ابزارهای طرفداری از شخصیت‌های محبوب مردمی را فراهم می‌سازند. وینمن می‌گوید که سال ۲۰۲۲ سال بزرگی برای پذیرش رمزارزها است و بزودی خواهیم دید که سلبریتی‌های بیشتری برای معرفی پروژه‌ها پا به عرصه بلاکچین خواهند گذاشت. او از پروژه Chiliz با توکن CHZ نام می‌برد، که پلتفرمی برای طرفداران بازی‌های ورزشی است.

منبع: Youtube.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا