آموزش ورود به Binance dApp در کیف پول SafePal

پلتفرم SafePal در کیف‌پول نرم‌افزاری خود، طیف وسیعی از برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و چندین بلاکچین از جمله اتریوم، ترون و زنجیره هوشمند بایننس (BSC) ادغام کرده است. با این ادغام، SafePal تبدیل به اولین کیف‌پول غیرمتمرکز ارزدیجیتال شد، که برای کاربران خود تجربه تجارت درون-برنامه‌ای (In-App) منحصر به فرد و نوآورانه‌ای را در یک کیف‌پول جمع‌آوری کرده است.

با استفاده از ویژگی Binance dApp در برنامه SafePal، کاربران برای ورود به بایننس دیگر نیازی به ساخت اکانت جدید و یا ارائه دوباره شماره تلفن و ایمیل نخواهد داشت. کاربران کیف‌پول SafePal این امکان را دارند که بدون نیاز به جا‌به‌جایی دارایی‌های خود میان برنامه‌های مختلف، حساب کاربری جدید بسازند، سپرده‌گذاری کنند و در داخل کیف‌پول خود به معامله بپردازند. اکانت Binance DApp از اکانت بایننس شما جداست و به یکدیگر متصل نمی‌شوند.

در مقاله‌های قبلی، شیوه کار با برنامه کیف‌پول سیف‌پال را به شما آموزش دادیم. دیگر آموزشهای سیف‌پال را می‌توانید از لینک‌های زیر مشاهده کنید:

کیف پول SafePal، آموزش نصب و بازیابی

کیف پول SafePal؛ آموزش دریافت و ارسال رمزارز

الف) ورود به Binance DApp کیف‌پول SafePal:

آمورش نصب و راه اندازی کیف پول نرم افزاری رمزارز SafePal نرم افزار و سخت افزار کیف پول ارز دیجیتال SafePal

همانطور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید، عکس (۱) صفحه برنامه‌های غیرمتمرکز (DApp) کیف‌پول SafePal را نشان می‌دهد، برای ورود به این بخش بر آن کلیک کنید.

–  سپس (در عکس ۲) از میان DAppهای درون-برنامه‌ای SafePal، بر «Binance» کلیک کنید.

– عکس (۳) صفحه Binance DApp را نشان می‌دهد. بر گزینه «Wallets» کلیک کنید. در اولین ورود به Binance DApp، با صفحه قوانین و قواعد آن مواجه خواهید شد. برای اعلام موافقت خود، گزینه ۳ را تیک زده، و سپس بر گزینه «Next» کلیک کنید.

– در مرحله بعدی (عکس (۱) تصویر بالا) باید کیف‌پول مورد نظر برای ورود به Binance DApp را انتخاب نموده و بر آن کلیک کنید.

– همانطور که در عکس (۲) می‌بینید، بعد از انجام این مراحل، ایجاد حساب جدید شما در برنامه‌غیرمتمرکز بایننس کیف‌پول سیف‌پال به پایان می‌رسد.

نکته: برای فعالیت در بازار Spot و Futures بایننس از طریق کیف‌پول SafePal، ابتدا باید مقداری رمزارز در این برنامه Deposit (سپرده‌گذاری) نمایید.

ب) سپرده‌گذاری در Binance DApp کیف‌پول SafePal:

حساب Binance Trading DApp از حساب ساخته‌شده در پلتفرم بایننس جداست، و به یکدیگر لینک نمی‌شوند. بدین دلیل در اولین ورود به حساب برنامه‌ غیرمتمرکز، ابتدا باید مقداری ارزدیجیتال سپرده‌گذاری کنید.

– در عکس (۱) در صفحه Binance DApp بر گزینه «Wallets» و سپس گزینه «Deposite» کلیک کنید.

– مانند عکس (۲)، در کادر ۳ رمزارز مورد نظر برای سپرده‌گذاری را جستجو کنید. در این مثال از رمزارز TRX استفاده شده است.

نکته: دو روش مستقیم (Direct) و دستی (Manual) برای سپر‌ده‌گذاری در بایننس دی‌اپ وجود دارد، که در این آموزش به هردوی آنها اشاره می‌کنیم:

روش مستقیم: در روش مستقیم با استفاده از گزینه «Deposite» در بایننس دی‌اپ‌، از برنامه کیف‌پول SafePal، مستقیماً در برنامه غیرمتمرکز بایننس سپرده‌گذاری می‌کنید.

روش غیرمستقیم: در روش غیرمستقیم با کپی‌کردن آدرس گیرنده در صفحه «Deposite» بایننس‌دی‌اپ، می‌توانید از هر برنامه کیف‌پول ارزدیجیتال که تمایل دارید به حساب Binance DApp خود در کیف‌پول سیف‌پال سپرده‌گذاری کنید.

آموزش سپرده‌گذاری مستقیم:

در روش مستقیم، ابتدا وارد بخش «Deposite» بایننس دی‌اپ می‌شویم.

– در عکس (۱) صفحه سپرده‌گذاری در Binance DApp را مشاهده می‌کنیم. ابتدا در کادر ۱، شبکه مورد نظر برای انتقال رمزارز را انتخاب کنید. سپس بر کادر ۲ کلیک کنید.

– در عکس (۲)، برنامه از شما می‌خواهد تا کیف‌پول مورد نظر برای انتقال رمزارز را انتخاب کنید.

همانطور که در عکس (۱) تصویر بالا پیداست، سپس برنامه شما را به صفحه ارسال رمزارز منتقل می‌کند.

– تعداد توکن رمزارز موردنظر در کادر ۱، و یا ارزش دلاری آن را در کادر ۲ وارد نموده، و سپس بر گزینه «Next» (کادر ۳) کلیک کنید.

– سپس برنامه اطلاعات تراکنش را به شما نشان می‌دهد (عکس ۲)، برای تائید و پایان تراکنش بر گزینه «Send» (کادر ۴) کلیک کنید.

آموزش سپرده‌گذاری غیرمستقیم:

در روش غیرمستقیم صفحه «Deposite» را باز کرده، و پس از انتخاب شبکه انتقال موردنظر در کادر ۱، آدرس عمومی گیرنده را از کادر ۲ کپی کنید. با در اختیار داشتن آدرس عمومی، می‌توانید از همه‌ی برنامه‌های کیف‌پول ارزدیجیتال، به این آدرس مقدار رمزارز مورد نظر برای سپرده‌گذاری را منتقل کنید.

پایان:

پس از پرداخت Deposite، حساب Binance DApp آماده فعالیت می‌باشد. با کلیک بر آیکون کیف‌پول در صفحه اول SafePal (مانند تصویر بالا)، می‌بینید که اکنون یک حساب جدید متصل به Binance DApp برای شما ایجاد شده است.

 

وب‌سایت رسمی SafePal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *