زن ۳۶ ساله‌ای که با فروش NFT بیش از ۱۰۰ هزار دلار بدست آورد!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کریپتوالسلیت؛ بعضی علاقمندان رمزارزها فکر می‌کنند که این صنعت زندگی مردم را برای همیشه تغییر خواهند داد. بریتانی پیر یکی از انسان‌هایی است که توانست با ورود به فضای رمزارزها زندگی خود را به کلی عوض کند.

بریتانی ۳۶ ساله که با حقوق کارمندی زندگی را می‌گذارند، پس از یک برخورد تصادفی با فضای NFTها (توکن‌های غیرمثلی) زندگی‌اش یکباره عوض شد. اولین بار وقتی دوست بریتانی توانست از فروش یکی از کارهای NFTاش ۱۷,۶۰۰ دلار درآمد کسب کند، او متوجه پتانسیل زیاد فضای NFTها شد.

موفقیت دوست او باعث شد تا او نیز کار با صنعت NFT را امتحان کند. او عملکرد NFTها را از دوستش و اینترنت یاد گرفت. تنها یک ماه پس از یادگیری NFTها، پیر اولین مجموعه NFT خود را به فروش گذاشت که هر کدام به قیمت چند صد دلار فروخته شدند. این مبلغ با درآمد او تفاوت زیادی داشت و چند ماه اجاره‌ی خانه او را فراهم می‌کرد.

پیش از فروش اولین NFTها، پیر به تازگی یک کار جدید پیدا کرده بود. اما او تصمیم گرفت که اینکار را ترک کند و تمام وقت به کار طراحی NFT بپردازد. پیر سال گذشته بیش از صد هزار دلار از فروش آثار خود در یک پلتفرم NFT بدست آورد.

پیر در مصاحبه اخیر خود گفت که به نظر او، NFTها و بطور کلی رمزارزها، می‌توانند به افراد به حاشیه رانده شده، به ویژه اقلیت‌های نژادی کمک کنند.

داستان بریتانی پیر اولین داستان شگفتی‌آور دنیای NFTها نیست. پیش از این بنیامین احمد، یک پسر ۱۲ ساله بریتانیانی پاکستانی، از پروژه نهنگ‌های عجیب NFT خود حدود ۴۰۰ هزار دلار درآمد کسب کرد.

در داستانی دیگر، یک دانشجوی ۲۲ ساله اندونزیایی با فروش NFTهای خود در OpenSea میلیونر شد.

منبع: cryptoslate.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا