سه توکن کاربردی و باثبات این روزهای بازار ارز دیجیتال

سه توکن کاربردی و باثبات این روزهای بازار ارزهای دیجیتالبازار ارز دیجیتال در حال گذران یکی از تاریخی‌ترین دوره‌های رکود خود است. در این میان، بسیاری از سرمایه‌گذارهای بازار به دنبال رمزارزها مناسب برای خرید در افت قیمت و کسب سود می‌گردند. تحقیقات نشان می‌دهند که توکن‌های برنامه‌های کاربردی علاوه بر کسب سود برای سرمایه‌گذارها، ثبات قیمتی خود را بخوبی حفظ می‌کنند.

ما در این مطلب قصد داریم سه پروژه کاربردی و پرمصرف فضای ارز دیجیتال که از ویژگی‌های منحصربه‌فردی برخوردارند را به شما معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

Curve DAO (CRV)

رمزارز CRV توکن بومی یکی از بزرگترین پلتفرم‌های دیفای جهان، Curve Finance است. صرافی غیرمتمرکز و مبتنی بر اتریوم Curve Finance امکان تجارت بی‌واسطه رمزارز‌ها و به ویژه‌ استیبل‌کوین‌ها را فراهم می‌سازد. CRV با وجود کاهش کلی بازار، توانسته ثبات نسبی خود را حفظ کند.

ارز دیجیتال Klaytn (KLAY)

بلاکچین عمومی Klaytn با تمرکز بر اقتصاد خلاق، گیم‌فای و متاورس ایجاد شد. این شبکه شباهت‌هایی با اتریوم دارد و هدف اصلی آن افزایش همکاری‌پذیری، تسهیل تراکنش‌ها و سایر برنامه‌های کاربردی در صنعت بلاکچین است.

کلاتین (KLAY) شباهت هایی با شبکه اتریوم (ETH) دارد و از نسخه پیشرفته BFT استانبول بهره می‌برد، که به عنوان جایگزینی PoS و PoW در بلاکچین عمل می‌کند. این پلتفرم همچنین از تحمل خطای بیزانسی (PBFT) استفاده می‌کند.

Logarithmic Finance (LOG)

پلتفرم Logarithmic Finance با هدف ارائه راه‌حلهای مبادلاتی برای فناوری Web3 و برنامه‌های دیفای ایجاد شده و ادعا می‌کند که تمامی مشخصه‌های تبدیل شدن به یک غول فناوری متاورس را دارا است.

این مبتنی بر پایه فناوری swap Layer-III، و برای ارائه تراکنش‌های مبادله سریع و ایمن برای پلتفرم‌های DeFi طراحی شده است. Logarithmic Finance از فناوری رمزنگاری همومورفیک برای تقویت فناوری‌های نوآورانه و تضمین امنیت تراکنش‌ها استفاده می‌کند و مدعی است که توکن LOG از رقبای خود برتر است.

توکن LOG استخرهای نقدینگی را در بلاکچین‌های مختلف از جمله اتریوم (ETH)، سولانا (SOL)، Avalanche (AVAX)، Polygon (MATIC)، زنجیره هوشمند Binance (BSC) و Tezos (XTZ) ارائه می‌دهد.

منبع: Cryptopolitan.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا