آغاز بهبود ۵ ارز دیجیتال برحسب نشانه‌های تکنیکال

با بازگشت صعودی بازارهای سهام ایالات متحده در هفته گذشته، بازار ارز دیجیتال نیز در تلاش است تا ضررهای خود را جبران کند. در این مدت بیت‌کوین (BTC) بهبود کمی داشت، اما برخی آلتکوین‌های قدرتمند بازار به شدت افزایش یافتند. این امر نشان می‌دهد که سرمایه‌گذارها فرصت کاهش شدید قیمت بازار را غنیمت شمرده و به انباشت و خرید بیشتر آلت کوین‌ها مشغول‌اند.

اما آیا بهبود بیت‌کوین و سایر آلت‌کوین‌ها می‌تواند شتاب بیشتری بگیرد؟ ما در مطلب امروز قصد داریم به بررسی ۵ رمزارز برتر بازار که هفته گذشته در جبران زیان‌های خود موفق بودند بپردازیم. با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال Uniswap

رمزارز UNI از قیمت ۳٫۳۳ دلار در ۱۸ ژوئن با افزایش ۳۷ درصدی به سطح مقاومت کلیدی ۶٫۰۸ دلار رسید. در حال حاضر اندیکاتورهای MA در حال تکمیل یک الگوی متقاطع صعودی هستند و RSI چشم‌انداز کوتاه‌مدتی صعودی را نشان می‌دهد.

ارز دیجیتال XRP

قیمت ریپل در ۷ روز گذشته ۱۲ درصد بهبود یافته است. تایم‌فریم روزانه XRP نشان می‌دهد که این رمزارز در یک کانال صعودی قرار دارد. جفت ارز XRP/BTC حتی عملکرد بهتری داشت و در دو هفته گذشته با ۴۵ درصد افزایش قیمت مواجه شد.

Binance Coin

ارز دیجیتال BNB در هفت روز گذشته بالای خط حمایت کلیدی ۲۴۰ دلاری حرکت می‌کرد و ۱۲ درصد افزایش یافته است. اگر نیروی صعودی BNB به حرکت خود ادامه دهد، ممکن است مقاومت ۲۷۰ دلاری را پشت سر بگذارد.

Solana

رمزارز Sol در هفته گذشته با صعود به بالای MA 20 روزه، ۱۸٫۴ درصد بهبود یافت. تحلیل تکنیکال SOL نشان می‌دهد که نیروی نزولی کاهش یافته و در صورت افزایش بیشتر، ممکن است روند صعودی آن آغاز گردد.

Avalanche

رمزارز AVAX نیز در ۷ روز گذشته ۲۱ درصد افزایش قیمت داشت. AVAX حتی توانست برای مدتی بر مقاومت ۲۱٫۶۲ دلاری غلبه کند، اما نیروی نزولی بازار مانع آن شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا