کوین‌بیس: حجم مبادلات اتریوم بار دیگر از بیت‌کوین پیشی گرفت!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از یو.تودی؛ صرافی کوین‌بیس گزارش درآمد خود در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۱ را منتشر کرد. این گزارش حجم معاملات جفت‌ارزهای معاملاتی مختلف از جمله بیت‌کوین و اتریوم را فاش کرده است.

براساس گزارش درآمد Coinbase در سه‌ماهه سوم، اتریوم برای دومین بار متوالی، توانست جایگاه اول بیت‌کوین در حجم معاملات را پشت سر بگذارد.

بخش «معیارهای کلیدی» گزارش درآمدی کوین‌بیس، درصد‌ حجم معاملات رمزارزهای مختلف را نشان می‌دهد. در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۱، اتریوم ۲۲ درصد از حجم کل معاملات این پلتفرم را به خود اختصاص داده، در حالی که سهم بیت‌کوین تنها ۱۹ درصد است.

عملکرد سه‌ماهه کوین‌بیس:

در سه‌ماهه سوم ۲۰۲۱، حجم معاملات خرده‌فروشی کوین‌بیس ۹۳ میلیارد دلار بوده، که در مقایسه با حجم معاملات در سه‌ماهه دوم، ۳۶ درصد کاهش یافته است. براساس گزارش، این میزان کاهش در حجم معاملات، هم با بازارهای اسپات و هم با بازارهای مشتقات مرتبط است.

خرده‌فروشی ارزدیجیتال در کوین‌بیس، ۲۸ درصد از کل حجم معاملات را تشکیل می‌دهد. طبق گزارش کوین‌بیس، دلیل اصلی کاهش حجم معاملات، کاهش نوسانات در بازار است. از آنجایی که معامله‌گران خرد، عمدتاً در تلاش برای کسب سود از معاملات کوتاه‌‌مدت هستند، کاهش نوسانات نقش کلیدی در میزان درآمد و معاملات آنها ایفا می‌کند.

میزان تخصیص دارایی در پلتفرم:

در حالی که بیت‌کوین از نظر حجم معاملات در صرافی کوین‌بیس در رتبه دوم باقی مانده است، اما از نظر میزان دارایی با ۴۲ درصد همچنان در جایگاه اول قرار دارد. تنها ۲۲ درصد از دارایی کل صرافی کوین‌بیس متعلق به اتریوم است. اما دلیل برتری میزان دارایی بیت‌کوین این است، که بیشتر جفت‌ارزهای معاملاتی به بیت‌کوین گره خورده‌‌اند و بدون آن قابل معامله نیستند.

منبع: u.today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا