راه‌اندازی بازی جدید بی‌مرز Playermon در بلاکچین Polygon!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از کریپتونومیکز؛ بازی پلیرمون که پروژه‌ آن از ماه می امسال شروع شده، یک بازی بی‌مرز با مدل «بازی برای کسب درآمد» است، که بازیکنان می‌توانند در جهان این بازی به کاوش پرداخته و یا با یکدیگر رقابت کنند.

برنامه‌نویسان Playermon با ترکیب علاقه خود به بازی‌هایی مانند Pokemon و Animal Crossing، و فناوری بلاکچین، این بازی ماجراجویی فضایی را ایجاد می‌کرد. در Playermon بازیکنان می‌توانند منابع بدست آورند، سیارات را فتح کنند و با بازیکنان دیگر بجنگند.

تیم Playermon بازی را مبتنی بر بلاکچین Polygon ساخته‌اند. قابلیت مقیاس‌پذیری Polygon ابزارهای مختلفی را ارائه می‌کند که باعث بهبود سرعت وکاهش هزینه شده، و مانند سایر بلاکچین‌ها در انتقال تراکنش‌ها پیچیدگی ندارد.

بینش بازی Playemon:

توسعه‌گران بازی Playermon این بازی را با ایده‌ی تبدیل شدن به بزرگترین بازی خلاق اجتماعی متاورس و NFT، برای کسب درآمد در صنعت بلاکچین بنا کرده‌اند. این بازی به نسبت هزینه‌ پایین‌تری دارد و برای همگان در دسترس است. علاوه بر این، بازیکنان، سازندگان و سرمایه‌گذاران بازی این امکان را دارند که براساس میزان خلاقیت و عملکرد خود در بازی، درآمد داشته باشند.

ماموریت بازی:

ماموریت Playemon ایجاد یک متاورس خلاق اجتماعی است که فضایی برای تعامل میان بازیکنان فراهم می‌سازد.

بازار بازی Playermon:

در این بازی سیاره‌‌ای به نام Radix وجود دارد که شلوغترین و محبوب‌ترین سیاره کهکشان است. همه بازیکنان Playermon برای مبادله منابع بدست آمده از بازی در این سیاره گردهم می‌آیند. در این سیاره جدا از بازارهایی برای تبادل منابع، زمین‌هایی برای رقابت بازیکنان نیز در نظر گرفته شده است. تمام تراکنش‌های سیاره Radix توسط بلاکچین Polygon، بدلیل هزینه گاز پایین و سرعت بالای انتقالات آن تامین می‌شوند.

توکن‌های بازی:

پلیرمون از دو توکن برای برقراری مکانیزم بازی استفاده می‌کند. توکن PYM، برای حاکمیت بازی، و توکن SGem برای پاداش‌دهی در اکوسیستم پلیرمون ایجاد شده‌اند.

مشخصات توکن PYM:

نام: Playermon Token

نماد: PYM

عرضه کل: ۱ میلیارد توکن

شیوه حاکمیت: دارندگان PYM می‌توانند با رای‌دادن، بر مسیر دنیای بازی Playemon تاثیر بگذارند.

روش پرداخت درون-بازی: بازیکنان می‌توانند تخم‌‌های Playermonها را در بازی خریداری کنند و Playermonهای خود را پرورش دهند.

مولفه DeFi: دارندگان PYM می‌توانند توکن‌های خود را استیک کنند تا در بروزرسانی‌های بعدی بازی کسب پاداش کنند.

مشخصات توکن SGEM:

نوع: توکن پاداش درون-بازی

نام: Space Gem

نماد: SGEM

عرضه کل: نامحدود

خدمات رفاهی: توکن SGEM را می‌توان برای خرید خدمات و آیتم‌های درون بازی، برای ارتقا و پرورش Playermonها، برای ساخت و ارتقای آنها، و در خرید دارایی‌های غیر NFT درون بازی استفاده کرد.

ابزار بازی برای کسب درآمد: توکن SGEM به بازیکنان برای تکمیل ماموریت‌های بازی پاداش می‌دهد.

مکانیزم سوزاندن: برای هر فعالیت و تراکنش درون بازی، یک مکانیزم توکن‌سوزی برای SGEM، برای جلوگیری از تولید مازاد این توکن تعریف شده است.

میزان تخصیص توکن‌ها:

پاداش بازی برای کسب درآمد: ۲۰ درصد

پاداش شرط‌بندی: ۲۰ درصد

تیم: ۱۸ درصد

فروش توکن: ۱۵ درصد

نقدینگی: ۱۰ درصد

خزانه‌داری: ۱۰ درصد

مشاور و اکوسیستم: ۷ درصد

وبسایت‌ Playermon از روز ۱ سپتامبر شروع به فعالیت نموده و بازی در تاریخ ۲ ژانویه برای عموم راه‌اندازی خواهد شد.

منبع: cryptoknowmics.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا