بیت کوین بالاترین قیمت ۵ هفته گذشته را ثبت کرد!

بیت کوین

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از دی‌کریپت؛ براساس داده‌های کوین‌مارکت‌کپ، برترین رمزارز جهان بیت کوین در روز گذشته نیروی صعودی خود را بازیافت و توانست سطح ۲۳,۰۰۰ دلاری را پس بگیرد.

بیت‌کوین در ساعات اولیه چهارشنبه ۲۰ جولای، بالاترین قیمت خود در ۵ هفته گذشته را در ۲۳,۷۵۹ دلار ثبت کرد. بیت‌کوین در هفت روز گذشته ۱۸ درصد افزایش یافت و همچنان در روند صعودی قرار دارد.

روند نزولی بیت‌کوین حجم معاملات روزانه آن را به ۱۶٫۳ میلیارد دلار کاهش داد. اما BTC در سه‌شنبه ۱۹ جولای حجم معاملات روزانه ۴۸٫۷ میلیارد دلار داشت و در ۲۴ گذشته نیز رقم ۴۸٫۲ میلیارد دلار را ثبت کرد.

شکست روند نزولی بیت کوین در بحبوحه آغاز بهبود بازارهای جهانی رخ داده است. بازار سهام ایلات متحده در روز شنبه با افزایش شدید بسته شد. همچنین بزرگترین شرکت‌های دارنده بیت‌کوین جهان نیز شاهد افزایش سهام خود بودند. شرکت MicroStrategy (MSTR) با بیش از ۱۸ درصد افزایش به ۲۶۷٫۱۷ دلار و صرافی ارزدیجیتال Coinbase (COIN) با افزایش ۱۲٫۲ درصدی به ۶۵٫۸۳ دلار رسید.

در بازار ارزدیجیتال، میم‌کوین‌های مشهور Dogecoin و Shiba Inu هر کدام به ترتیب ۱۳ و ۱۱ درصد در طول روز افزایش یافتند. در همین حال، دومین رمزارز برتر بازار، اتریوم پس از آغاز روند صعودی که این رمزارز را به ۱۶۰۰ دلار در روز سه‌شنبه رساند، تا حدودی کاهش یافته است و اکنون با ۰٫۰۴ درصد کاهش در روز با قیمت ۱۵۳۱ دلار معامله می‌شود.

منبع: decrypt.co

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا