بایننس به دنبال کسب مجوز فعالیت در آلمان است

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از اتریوم‌ورد‌نیوز؛ بایننس امیدوار است بتواند مجوز فعالیت‌های ارزدیجیتال را از مقامات نظارتی آلمان دریافت کند. ژانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، این خبر را روز چهارشنبه در رویداد Finance Forward در هامبورگ تائید کرد.

ژائو در این رویداد اظهار کرد: «ما برای مجوز فعالیت ارزدیجیتال در آلمان نیز درخواست داده‌ایم. فعالیت ما در فرانسه به این معنی نیست که دیگر کشورهای اتحادیه اروپا را نادیده می‌گیریم».

صحبت‌های ژائو، همچنین گزارشاتی فوریه ۲۰۲۲ مبنی بر مذاکرات بین بایننس و ناظران بازارهای اقتصادی آلمان را تائید می‌کند.

بایننس، بزرگترین صرافی جهان، برخی از خدمات خود را پس از مواجهه با فشار ناظران اقتصادی در سال ۲۰۲۱ متوقف نمود. در آن زمان، بایننس اعلام کرد که فعالیت‌ها و عرضه محصولات در اروپا را قطع خواهد کرد. این شرکت همچنین با موانع نظارتی در بسیاری از حوزه‌های قضایی در سراسر آسیا، آمریکای شمالی و اروپا مواجه بود.

ظاهراً سال ۲۰۲۲ تاکنون از نظر فعالیت قانونی برای بایننس فصل جدیدی بوده است. این شرکت اخیراً مجوز فعالیت در فرانسه را دریافت کرد. بایننس پس از کسب تاییدیه مقامات ابوظبیف بحرین و دبی، مجوز فعالیت در امارات را نیز به دست آورد.

کسب تاییدیه نظارتی از سوی مقامات آلمانی نشان‌دهنده‌ی پیروزی کلیدی دیگری برای شرکت CZ خواهد بود. آلمان مانند فرانسه یک کشور G7 است و می‌تواند به گسترش فعالیت‌های این صرافی در اروپا منجر شود.

منبع: ethereumworldnews.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا