تجزیه و تحلیل رمزارز AMP

تجزیه و تحلیل رمزارز AMP

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از کریپتو نومیکز؛ پلتفرم Amp مدعی است که یک واسط ساده اما انعطاف‌پذیر برای وثیقه‌پذیر‌سازی سرویس‌های مختلف است. AMP امکان وثیقه‌پذیری را از طریق یک سیستم پارتیشن‌بندی و مدیریت‌ شده، برای کاربران فراهم می‌سازد.

سیستم ‌Amp می‌تواند به سرویسهای مختلف زیادی قابلیت وثیقه‌پذیری را بیافزاید. Amp مفهوم «استراتژی‌های پارتیشن‌بندی از پیش تعریف‌شده» را معرفی‌کرده است. این استراتژی‌‌ها به مدل‌های وثیقه‌پذیری، قابلیت «به اشتراک گذاشتن توکن، بدون ترک آدرس اصلی» را اضافه می‌کنند.

اکنون با هم به تجزیه و تحلیل روند قیمت رمزارز AMP (عکس دوم) می‌پردازیم.

عملکرد گذشته رمزارز AMP:

روند قیمت AMP روند نزولی خود را در تایم‌فریم روزانه حفظ کرده است. هفته گذشته، روند قیمت این رمزارز در نزدیکی خط مقاومت بلندمدت خود، یک الگوی ستاره شب (evening star pattern) تشکیل داد. بنابراین منجر به سقوط ۴٫۳۵ درصدی شد.

در نمودار روزانه AMP، خط روند مقاومت اصلی AMP با منطقه حمایتی مهم نزدیک به نقطه ۰٫۴۲۰ دلاری، یک مثلث نزولی می‌سازد.

تحلیل تکنیکال AMP:

قیمت رمزارز AMP در حال حاضر ۰٫۰۴۷۵۲ دلار است و در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲٫۹۷ درصد نزول قیمت یافت. بنابراین نشان‌دهنده‌ی افزایش قدرت روند نزولی است. با این حال، کاهش ۳۰ درصدی حجم معاملات، افزایش فشار فروش  این رمزارز را زیر سوال می برد.

با توجه به نقاط محوری، سطوح مقاومت اصلی زیر ۰٫۰۶۰ دلار و ۰٫۰۷۵۰ دلار قرار دارند. و از طرف دیگر، سطوح حمایت در ۰٫۰۴۲۰ دلار و ۰٫۰۳۸ دلار هستند.

خطوط اندیکاتور MACD وخط سیگنال در نمودار روزانه در زیر خط صفر قرار دارند. علاوه بر این، خط سرعت (Fast Line) در حالی که با روند نزولی واگرایی ایجاد می کند، بالاتر از خط  کند (Slow Line) می ماند. بنابراین، MACD سیگنال خرید را نشان می‌دهد.

اندیکاتور RSI هیچ واگرایی نشان نمی دهد و در نمودار روزانه کمی زیر خط مرکزی حرکت می کند. با این حال، سقوط کوتاه مدت به منطقه حمایتی می تواند RSI را به منطقه انباشت فروش سوق دهد.

آینده روند قیمت AMP:

بنا به تجزیه و تحلیل تکنیکال AMP، چشم‌انداز آینده نزدیک برای قیمت این رمزارز می‌تواند دوگانه باشد. در این حین، روند نزولی بلندمدت AMP اکنون در نزدیکی منطقه حمایت ۰٫۰۴۲۰ دلار ضعیف‌تر شده است. ‌از این رو، می‌توانیم امیدوار باشیم که بزودی شاهد شروع روند صعودی این رمزارز و مقاومت  طولانی‌مدت آن باشیم.

منبع: cryptoknowmics.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا