۳ جایگزین ایمن برای صرافی بایننس سیف پال

 

3 جایگزین ایمن برای صرافی بایننس

خبر ناگهانی اجبار احراز هویت نسخه بایننس سیف پال همه را شگفت‌زده کرد. بسیاری از هم‌وطنان ما که به امید غیرمتمرکز بودن این dApp از آن استفاده می‌کردند، یکباره آخرین کورسوی امید خود را برای دسترسی به بزرگترین صرافی ارزدیجیتال جهان از دست دادند. به نظر می‌رسد ایرانیان باید برای همیشه باید با دنیای بزرگ رمزارزها خداحافظی کنند. اما اینطور نیست!

بازار بزرگ ارزهای دیجیتال همیشه راهکارهای فراوانی ارائه کرده است. بسیاری دیگر به دنبال فرصت رقابت و به دست آوردن موقعیت حضور، بستر خوبی برای جایگزینی با بزرگان فراهم می‌کنند و طبیعتاً صرافی بایننس نیز بی‌رقیب نیست.

امروز قصد داریم سه صرافی قدرتمند، امن و کاربردی را برای جایگزینی با بایننس سیف پال معرفی کنیم. دقت داشته باشید که اولیت اول مجله کوین‌گراف امنیت کاربران ایرانی بوده، لذا نخست قابلیت دسترسی و کار از ایران مورد بررسی قرار گرفته است. با ما همراه باشید.

کوینکس (CoinEx)

صرافی CoinEx همیشه نخستین و مورد اعتمادترین جایگزین صرافی بایننس برای ایرانیان بوده است.

نداشتن محدودیت برای ایرانیان و امکان احراز هویت با پاسپورت ایرانی از بزرگترین دلایل انتخاب CoinEx برای جایگزینی Binance است.

بای‌بیت (ByBit)

صرافی ByBit گزینه جدیدتری به شمار می‌رود. تنوع قابل قبولی دارد و به نسبت سایر رقبا کارمزدهای معقول‌تری دریافت می‌کند.

توجه داشته باشید که ByBit ایرانیان را به رسمیت نمی‌شناسد. اما عدم اجبار احراز هویت امکان استفاده با VPS را برای هم‌وطنان ما فراهم کرده است.

کوکوین (KuCoin)

کمتر کسی پیدا می‌شود که نام صرافی KuCoin را نشنیده باشد. قدمت حضورش در بازار و تنوع بی‌نظیری از رمزارزهای قابل مبادله، آن را محبوب کرده است.

البته صرافی KuCoin ایرانیان را به رسمیت نمی‌شناسد و باید با VPS وارد محیطش شد. همچنین کارمزدهای نسبتاً بالاتری نیز دریافت می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا