۲۴ مهر ۹۹ تحلیل اختصاصی بیت کوین

24 مهر 99 تحلیل اختصاصی بیت کوین

اختصاصی کوین گراف – بیت کوین پس از مدتی باقی ماندن بالاتر از مقاومت یازده هزار دلار، مجدداً نشانه هایی مبنی بر شروع یک رالی گاوی از خود بروز می دهد.

در چند روز گذشته، بیت کوین بالاتر از مقاومت کلیدی ۱۱,۰۰۰ دلار معامله شده است. خریداران همچنین توانسته اند رکورد ماهانه جدیدی را در قیمت ۱۱,۷۳۷ دلار به ثبت برسانند که پس لمس قیمت مذکور، قیمت شروع به اصلاح نزولی نموده است.

همچنین در طول این مدت قیمت پایین تر از فیبوناچی اصلاحی ۵۰ درصد نیز معامله شده و مابین قیمت های ۱۱,۱۸۹ تا ۱۱,۷۳۷ دلار سرگردان بوده است. هم اکنون خط ۷۶.۴ درصد فیبوناچی اصلاحی رسم شده از ۱۱,۱۸۹ تا ۱۱,۷۳۷ دلار، به عنوان حمایتی قدرتمند ایفای نقش می کند.

همانطور که در تصویر قابل مشاهده است، نشانه های شروع یک رالی گاوی در نزدیکی محدوده حمایت ۱۱,۳۲۰ دلار درحال شکل گیری است که در صورت تکمیل و شکست مجدد مقاومت ۱۱,۷۰۰ دلار، می توان رشد قیمت تا مقاومت های ۱۲,۰۰۰ و یا ۱۲,۲۰۰ دلار را انتظار داشت.

و اما در صورت ریجکت شدن تحلیل؛
حمایت های کلیدی محدوده فعلی در ۱۱,۳۲۰ و ۱۱,۲۴۰ دلار واقع شده اند که در صورت شکسته شدن این حمایت ها خطر شروع یک روند خرسی قدرتمند دور از انتظار نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا