۱inch با افزایش ۱۰۰ درصدی رکورد تاریخی جدید خود را ثبت کرد!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از دی‌کریپت؛ توکن وان‌اینچ، یک تجمیع‌کننده‌ی دکس که رمزارزهای ارزان قیمت در صرافی‌های غیرمتمرکز را انتخاب می‌کند، امروز صبح بیش از ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

جهش کوتاه‌مدت اما بزرگ قیمت منجر به ثبت رکورد تاریخی جدید در ۸٫۵۶ دلار، برای توکن ۱inch شد.

این افزایش قیمت پس از یک هفته نسبتاً بدون فعالیت برای ۱inch اتفاق افتاد. ۱inch در هفته گذشته بالاترین قیمت خود را در ۴٫۵۳ دلار، و پایین‌ترین قیمت را در سطح ۳٫۷۲ دلاری ثبت کرد.

عکس دوم روند قیمت ۱inch در ۷ روز گذشته را نشان می‌دهد. تقریباً در ساعت ۷:۰۰ صبح به وقت محلی، ۱inch در عرض نیم ساعت از ۴٫۱۸ دلار به تقریباً ۶ دلار افزایش یافت. سپس روند قیمت پیش از ثبت رکورد تاریخی جدید در حدود ۹ صبح، برای مدت کوتاهی عقب‌نشینی کرد. ۱inch پس از ثبت رکورد تاریخی خود دچار اصلاح قیمت شد. این توکن در حال حاضر با قیمت ۶٫۸۷ دلار معامله می‌شود که نسبت به قیمت روز گذشته ۶۵ درصد افزایش داشته است.

در این میان، دیگر توکن‌های DeFi (سیستم مالی غیرمتمرکز) شاهد نتایج متفاوتی در روند قیمت خود بوده‌اند.

تحلیل قیمت دیگر توکن‌های DeFi:

علاوه بر ۱inch، دیگر توکن‌های دیفای نیز افزایش قیمت داشته‌اند.

توکن پروتکل وام‌دهی دیفای AAVE، نیز اخیراً نتایج مثبتی در روند قیمت خویش داشت. AAVE در ماه گذشته ۵٫۸ درصد، و در هفته گذشته ۱۹٫۲% افزایش یافت. تنها در ۲۴ ساعت گذشته، AAVE با ۲۷٫۲ درصد افزایش به قیمت فعلی ۴۲۷ دلار رسید.

اما امروز همه‌ی توکن‌های دیفای سبز رنگ نیستند.

صرافی غیرمتمرکز ارزدیجیتال Uniswap هفته گذشته در رکود بوده است. عکس دوم روند قیمت UNI در ۷ روز گذشته را نشان می‌دهد.

توکن UNI در ۷ روز گذشته تقریباً ۴ درصد و در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۱۰ درصد کاهش قیمت داشت. قیمت فعلی این توکن کمی بیشتر از ۲۵ دلار است.

پلتفرم‌های Sushiswap و Maker نیز در رنگ قرمز قرار دارند.

صرافی غیرمتمرکز ارزدیجیتال Sushiswap رقیب اصلی Uniswap، در ۲۴ ساعت گذشته ۷ درصد کاهش داشته، و در یک ساعت گذشته با ۳ درصد کاهش به قیمت ۱۰٫۹۰ دلار رسیده است.

نهاد پشتیبان استیبل‌کوین DAI یعنی MAKER، در ۲۴ ساعت گذشته بعد از کاهش ۸٫۶ درصدی قیمت، اکنون با سطح ۲۳۰۰ دلار دست و پنجه نرم می‌کند.

منبع: decrypt.co

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا