بازار خرسی ۲۰۲۲ چه تفاوتی مهمی با سال‌های پیش دارد؟

بازار خرسی 2022 چه تفاوتی مهمی با سال‌های پیش دارد؟

دوره رکود فعلی بازار ارزدیجیتال یکی از پرفرصت‌ترین زمستانهای این صنعت است. این بازار خرسی با سایر دوره‌ها تفاوت دارد و رکوردهای جدیدی را در تاریخ این صنعت ثبت کرده است. حتی بیت‌کوین رویه همیشگی خود را کنار گذاشت و رفتار تازه‌ای از خود نشان داد که تحلیلگران بازار را متعجب نمود. با این حال، فراتر از قیمت، داده‌های زنجیره ای دوره نزولی ۲۰۲۲ بسیار متفاوت است.

ما در این مطلب به بررسی سه معیار کلیدی تفاوت این بازار خرسی با دوره‌های گذشته بازار ارزدیجیتال خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

کاهش بیت‌کوین به اوج قیمتی دوره قبلی

بیت‌کوین در دوره‌های نزولی قبلی بازار هیچ‌وقت به کمتر از رکوردهای تاریخی قبلی خود سقوط نکرده بود، اما اینبار با کاهش به ۱۷,۶۰۰ دلار از خود رفتار جدیدی نشان داد. با اینکه قیمت بیت‌کوین از آن زمان بهبود یافته است، اما این مسئله باعث بالا رفتن ترس سرمایه‌گذاران از کاهش بیشتر قیمت شد.

پیشرفت پروژه‌های ارزدیجیتال در بازار خرسی

توسعه فناوری به مسیر خود ادامه خواهد داد و رکود اقتصادی بر این پیشرفت تاثیری نمی‌گذارد. با هر دوره رکود بازار اصلاحات مورد نیاز ابزارها و برنامه‌های حوزه بلاکچین روشن‌تر می‌شود و راه را برای توسعه برنامه‌نویسان بازتر می‌کنند. پروژه‌هایی که بتوانند از یک دوره رکود عبور کنند، مسلماً برای دوره‌های بعدی آماده‌تر خواهند بود.

میزان ورودی تتر به صرافی‌ها

نرخ ۴٫۳ میلیارد دلاری ورود تتر به صرافی‌ها نشان می‌دهد که سرمایه‌گذارها برای خرید سایر رمزارزها، استیبل‌کوین‌های خود را به صرافی‌ منتقل می‌کنند. این امر نشانه از وجود احساسات مثبت در بین سرمایه‌گذار‌های بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا