ایلان ماسک می‌گوید توییتر را بدون بررسی اطلاعات حساب‌های جعلی پلتفرم خریداری نمی‌کند!

ایلان ماسک می‌گوید توییتر را بدون بررسی اطلاعات حساب‌های جعلی پلتفرم خریداری نمی‌کند!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کریپتو بریفینگ؛ ایلان ماسک گفته است که برای ادامه قرارداد خرید ۴۴ میلیارد دلاری خود با توییتر، باید مدرکی ببیند که کمتر از ۵ درصد از حساب‌های توییتر اسپم هستند.

مدیرعامل تسلا و اسپیس‌اکس روز سه‌شنبه در توییتی توضیح داد که تا زمانی که توییتر داده‌های رسمی تعداد حساب‌های جعلی پلتفرم را به اشتراک نگذارد، آماده ادامه معامله ۴۴ میلیارد دلاری نیست. توییتر می‌گوید که کمتر از ۵ درصد حساب‌های پلتفرم جعلی هستند، اما ماسک این مقدار را بیش از ۲۰ درصد محاسبه می‌کند.

ماسک در توییتر نوشت: «دیروز، مدیرعامل توییتر به طور علنی از نشان دادن آمار حساب‌های جعلی پلتفرم خودداری کرد. تا زمانی که او این کار را انجام ندهد، معامله پیش نخواهد رفت.»

این موضوع پس از جنگ توییتری ماسک با پاراگ آگراوال، مدیرعامل توییتر، وارد جنگ توییتری شد. او از مدیران اجرایی شرکت در مورد مدیریت اطلاعات اسپم‌ها انتقاد کرد. ماسک در پاسخ به آگراوال نوشت: «اگر اطلاعات پلتفرم شفاف نباشد، تبلیغ‌کنندگان چگونه از تاثیر تبلیغات خود در توییتر مطلع می‌شوند؟ این مسئله برای سلامت مالی پلتفرم ضرر اساسی دارد».

ماسک از همان ابتدای عقد قرارداد خرید توییتر عنوان کرد که می خواهد این پلتفرم را از شر اسپم‌ها و حساب‌های جعلی خلاص کند. با این حال، توییتر هنوز هیچ ارقام واضحی فراتر از تخمین مبنی بر جعلی بودن «کمتر از ۵ درصد» حساب‌ها ارائه نکرده است.

منبع: cryptobriefing.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا