۳ رمزارز برتر متاورسی بر حسب حجم بازار!

شاید هنوز ملموس‌ترین بخش دنیای متاورس، حضور توکن‌های قدرتمند آنان در بازار ارزهای دیجیتال باشد. توکن‌هایی که کمک شایانی در جذب سرمایه برای این دست پروژه‌ها کرده‌اند.

امروز قصد داریم سه مورد از مهم‌ترین توکن‌های وابسته به پروژه‌های متاورسی که دارای ارزش بالایی برای سرمایه‌گذاری هستند را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

۳- توکن Axie Infinity (AXS):

در سال ۲۰۲۱، توکن AXS با یک شیب سریع به صدر فهرست بهترین رمزارزهای بازار صعود کرد. اما در حال حاضر با ATH خود در ماه سپتامبر ۷۴ درصد فاصله دارد. با این وجود AXS اخیراً نشان‌ داده‌ که برای صعود دوباره آماده است. در طول اصلاح قیمت مثبت بازار، AXS توانست سطح حمایت خود را بخوبی حفظ کند که این توکن را به یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های بازار تبدیل می‌کند.

۲- توکن The Sandbox (SAND):

متاورس The Sandbox یکی از بزرگترین رقیبان Decentraland است. پس از تغییر نام فیس‌بوک به متا، قیمت SAND حدود ۲۳۵ درصد افزایش یافت. در ابتدا بیش از یک دهه پیش The Sandbox برای موبایل راه‌اندازی و تصمیم برای کوچ به فناوری بلاکچین در سال ۲۰۱۸ گرفته شد. زمین‌های سندباکس مانند Decentraland می‌توانند برای مصارف و کسب‌‌و‌کارهای مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

۱- توکن Decentraland (MANA):

متاورس Decentraland یک پلتفرم واقعیت مجازی مبتنی بر بلاکچین است که زمین‌های خود را برای مصارف مختلف در اختیار کاربران می‌گذارد. کاربران می‌توانند زمین‌های متاورسی را شخصی‌سازی کرده و یا بر آن‌ها سازه بنا کنند. امکانات متاورس دیسنترالند با توکن MANA قابل خریداری است. امروز MANA با قیمت ۲٫۱۳ دلار معامله می‌شود که ۷۰ درصد با ATH آن فاصله دارد.

منبع: Thenewscrypto.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا