اسنوپ داگ: رکود بازار ارزدیجیتال باعث حذف افراد سودجو می‌شود!

اسنوپ داگ: رکود بازار ارزدیجیتال باعث حذف افراد سودجو می‌شود!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از دی‌کریپت؛ اسنوپ داگ، خواننده مشهور رپ در یک مصاحبه جدید نظرات خود را درباره بازار نزولی ارزدیجیتال، NFT در موسیقی، استفاده از NFT در برندسازی و … به اشتراک گذاشت.

رپر محبوب اسنوپ‌داگ درباره رکود بازار ارزدیجیتال گفت: «به نظر من هر صنعت بزرگ، یک دوره سقوط دارد. این موضوع با نگاه به تاریخچه صنایع مختلف مانند الکل، تنباکو، پوشاک، غذا و … قابل مشاهده است. به نظر من دوره نزولی بازار در چشم‌انداز بلندمدت به صنعت ارزدیجیتال کمک می‌کند و باعث می‌شود افراد فرصت‌جو از آن خرج گردند.»

اسنوپ داگ معتقد است، شرکت‌های بزرگ موسیقی بزودی وارد NFT و Web3 خواهند شد، زیرا تقریباً همه آنها از او مشاوره خواسته‌اند. طبق گزارشات تا امروز شرکت‌های موسیقی وارنر، یونیورسال و سونی موزیک تحقیق درباره استفاده از NFTها را آغاز کرده‌اند.

اسنوپ در اوایل سال جاری کمپانی Death Row Records را خریداری کرد و توسط این شرکت NFTهای موسیقی را منتشر نمود. او درباره NFTهای موسیقی اظهار کرد: «دیر یا زود، کمپانی‌ها وارد فضای NFT خواهند شد و می‌فهمند که ذخیره IP آثار موسیقی در بلاکچین بهتر از این است که در گوشه‌ای خاک بخورند.»

اسنوپ به عنوان یک علاقه‌مند به وب ۳ و متاورس، کمی روی این فضا سرمایه‌گذاری کرده است. او NFTهای مجموعه Bored Ape Yacht Club خود را به یک نمایش تجاری تبدیل کرده و یک کامیون بستنی با مضمون آنها افتتاح کرده است.

منبع: decrypt.co

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا