تحلیلگر مشهور مدعی شد؛ «سولانا» حتی از بیت‌کوین و اتریوم قدرتمندتر است!

تحلیلگر مشهور مدعی شد؛ «سولانا» حتی از بیت‌کوین و اتریوم قدرتمندتر است!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از دِدیلی‌هادل؛ یک تحلیلگر و تاجر مشهور رمزارز می‌گوید که با اینکه بیت‌کوین و اتریوم همچنان در صدر جدول بازار ارزدیجیتال قرار دارند، اما یک آلت‌کوین ارزشمند دیگر به طرز چشمگیری از این دو رمزارز بزرگ قوی‌تر است.

این تحلیلگر که با نام مستعار «The Crypto Dog» شناخته می‌شود، به ۶۶۶ هزار طرفدار توئیتر خود گفت که روند صعودی کنونی بیت‌کوین همچنان قوی است و حتی امکان دارد که یک رکورد تاریخی (ATH) جدید ثبت کند.

تحلیلگر The Crypto Dog درباره بیت‌کوین (عکس دوم) در توئیتر خود نوشت: «نباید فراموش کرد که بیت‌کوین توانایی زیادی برای صعودی بودن دارد. قیمت بیت‌کوین اکنون در بالاترین سطح تاریخی خود تثبیت شده است. بیت‌کوین ایمن‌ترین، ساده‌ترین و بی‌دغدغه‌ترین دارایی روی کره زمین است. هیچ آسایشی بالاتر از ذخیره‌کردن بیت‌کوین در یک منبع سرد نیست.»

تحلیلگر مشهور مدعی شد؛ «سولانا» حتی از بیت‌کوین و اتریوم قدرتمندتر است!براساس اطلاعات CoinGecko، در زمان نگارش مقاله بیت‌کوین با ۵٫۵ درصد افزایش در ۲۴ گذشته، با قیمت ۶۵,۴۴۰ دلار معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید: مقایسه DAI و BUSD

این تحلیلگر در مورد اتریوم می‌گوید، که روند قیمت این پلتفرم قراردادهای هوشمند پیشرو، در یک کانال صعودی قوی در حال حرکت است.

تحلیلگر The Crypto Dog درباره اتریوم (عکس سوم) در توئیتر خود نوشت: «ETH، تمیز بوده و در حال حاضر در یک کانال صعودی در حال انباشت است.»تحلیلگر مشهور مدعی شد؛ «سولانا» حتی از بیت‌کوین و اتریوم قدرتمندتر است!

اگرچه تحلیل‌های The Crypto Dog برای بیت‌کوین و اتریوم صعودی است، اما او اعتقاد دارد که یک آلت‌کوین داغ دیگر، به وضوح بر بیت‌کوین و اتریوم برتری دارد.

او در توئیتر خود اعلام کرد: «SOL بسیار قوی‌تر و قابل‌توجه‌تر از اتریوم و بیت‌کوین است.»

پلتفرم قرارداد هوشمند Solana درحال حاضر چهارمین دارایی بزرگ ارزدیجیتال است و در ۳۰ روز گذشته، بیش از ۵۳ درصد افزایش قیمت داشته است. اما بیت‌کوین و اتریوم، در بازه زمانی مشابه هرکدام به ترتیب ۲۱ درصد و ۳۲٫۶ درصد رشد کرده‌اند.تحلیلگر مشهور مدعی شد؛ «سولانا» حتی از بیت‌کوین و اتریوم قدرتمندتر است!

این استراتژیست محبوب ارزدیجیتال با نگاه به نمودار روند قیمت جفت‌ارز SOL/ETH (عکس دوم) پیش‌بینی می‌کند که ارزش سولانا سریعتر از اتریوم افزایش خواهد یافت.

او در توئیتر خود دراینباره نوشت: «یا اتر در شرف نزول از قله است، و یا SOL نزدیک به ماه. تحلیل من برای اتریوم صعودی است، اما با مقایسه روند این جفت‌ارز می‌بینم که از نظر خود مطمئن نیستم.»
منبع: dailyhodl.com

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا