مایکرواستراتژی هیچ مقدار از بیت‌کوین‌های خود را نخواهد فروخت!

مایکرواستراتژی هیچ مقدار از بیت‌کوین‌های خود را نخواهد فروخت

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از نیوز‌بی‌تی‌سی؛ شرکت «میکرواستراتژی» از زمانی که خرید بیت‌کوین را آغاز کرد به یکی از بازیگران اصلی صنعت رمزارزها تبدیل شده است. سرمایه‌گذاری میکرواستراتژی در بیت‌کوین جایگاه آن را به عنوان بزرگترین شرکت عمومی دارنده بیت‌کوین در جهان تثبیت کرد.

میکرواستراتژی بیت‌کوین خود را در طی روند صعودی سال ۲۰۲۱ بازار ارزدیجیتال خریداری کرد. بنابراین پس از کاهش قیمت این رمزارز، بسیاری شروع به گمانه‌زنی کردند که آیا MicroStrategy به سرمایه‌گذاری خود در بیت‌کوین پایان خواهد داد؟

میکرواستراتژی اخیراً مدیر ارشد مالی جدیدی به نام Andrew Kang را استخدام کرد که به نظر می‌رسد به استراتژی‌های شرکت پایبند است. استراتژی در گذشته اعلام کرده بود که به قصد سرمایه‌گذاری بلندمدت بیت‌کوین خریداری کرده و هیج برنامه‌ای برای فروش آن ندارد.

بیشتر بخوانید: کیف پول سخت افزاری سیف پال مدل SafePal S1 (ویدئو)

اندرو کانگ در مصاحبه با وال استریت ژورنال اعلام کرد که MicroStrategy همچنان به حفظ بیت‌کوین خود متعهد باقی خواهد ماند. مهمتر از آن، کانگ توضیح داد که تاکنون شرکت با هیچ فشاری از سمت سهامداران برای فروش بیت‌کوین‌های خود مواجه نشده است.

مدیرعامل میکرواستراتژی، مایکل سیلور، طرفدار بیت‌کوین است و خرید شخصی بیت‌کوین او نقش اساسی در متقاعد کردن هیئت مدیره شرکت به سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین داشت. سیلور همیشه می‌گوید که اعتقاد دارد ارزش بیت‌کوین در آینده افزایش می‌یابد و قیمت آن به بیش از یک میلیون دلار می‌رسد.

مایکل سیلور در مصاحبه‌ای با Yahoo Finance فاش کرد که او کمامان اعتقاد دارد که بیت‌کوین در آینده به ۱ میلیون دلار خواهد رسید. او بیت‌کوین را «ارز آینده» نامید و در عین حال بر برتری آن نسبت به سایر رمزارزهای بازار تأکید کرد.

سیلور در ادامه توضیح می‌دهد که MicroStrategy برای خرید بیت‌کوین قیمت هدفی ندارد. او معتقد است که این شرکت در موقعیت‌های مناسب به انباشت بیت‌کوین ادامه خواهد داد. جالب‌تر اینکه او بار دیگر تاکید کرد که ارزش بازار بیت‌کوین روزی به ۱۰۰ تریلیون دلار می‌رسد. میکرواستراتژی در حال حاضر ۱۲۹,۲۱۸ واحد بیت‌کوین در سهام خود دارد.

منبع: newsbtc.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا