بیت‌کوین کمتر از ۱۰،۰۰۰ دلار چقدر در دسترس است؟

بیت‌کوین کمتر از 10،000 دلار چقدر در دسترس است؟

بازار ارزدیجیتال پس از سقوط به سطوح حمایتی حیاتی در آخر هفته گذشته، اکنون در حال بازیابی به سر می‌برد. از آنجایی که کل بازار همچنان دوره نزولی خود را سپری می‌کند، ممکن است از خود بپرسید که بیت‌کوین چقدر دیگر می‌تواند کاهش یابد و آیا باید در این بازه خرید کرد؟ با اینکه پیش‌بینی قطعی قیمت ممکن نیست، اما تحلیلگران رمزارز با تحلیل تکنیکال و داده‌های تاریخی در تلاش‌اند تا کف بعدی بیت‌ کوین را تشخیص دهند.

ما در این مطلب قصد داریم نظرات سه مختصص و تحلیل آنان که درباره کف‌های احتمالی قیمت بیت‌کوین را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید

Coingape

تحلیل تکنیکال امروز کوین‌گیپ می‌گوید که ممکن است بیت‌کوین تا ۱۳,۰۰۰ دلار کاهش یابد، که پایین‌ترین سطح از اواسط ۲۰۲۰ است. کوین‌گیپ معتقد است که با توجه به کاهش قیمت تا زیر ۲۰ هزار  دلار و لیکوئید شدن حجم زیادی از معاملات، ممکن بود قیمت بسیار پایین‌تر از سطح فعلی ریزش کند.

peter schiff

پیتر شیف در توییتر نوشت که قیمت‌های فعلی از نظر همه قابل پیش‌بینی بود. شیف پیش از این پیش‌بینی کرده بود که قیمت بیت‌کوین تا ۱۰ هزار دلار می‌رسد، اما به تازگی حرف خود را تغییر داد و قیمت ۵ هزار دلاری را به عنوان کف جدید قیمت بیت‌کوین در ۲۰۲۰ دانست.

Kiana Danial

نویسنده کتاب Cryptocurrency Investing for Dummies معتقد است که با افزایش دوباره نرخ فدرال رزرو چرخه احساسات نزولی بر بازار افزایش می‌یابد و سرمایه‌گذاران عمدتاً از دارایی‌های ریسک‌پذیر دوری می‌کنند. به این ترتیب بیت‌کوین نمی‌تواند سطوح فعلی را نگه دارد و به ۱۰،۰۰۰ دلار کاهش پیدا خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا