خداحافظی ایرانیان با بایننس؛ نسخه سیف‌پال صرافی بایننس احراز هویت را اجباری کرد!

کیف‌پول SafePal، اولین کیف‌پول ارزدیجیتال که با dApp بایننس ادغام شده است، ازین پس احراز هویت برای استفاده از dApp بایننس را برای کاربران اجباری کرده است. پیش از این کاربران SafePal برای ورود به بایننس نیازی به ساخت اکانت جدید و یا ارائه دوباره شماره تلفن و ایمیل نداشتند.

‌‌‌بایننس به عنوان یکی از بزرگترین پلتفرم‌های تجاری در صنعت ارزدیجیتال، محصولات و خدمات خود را به طور مداوم بازبینی می‌کند و آخرین بروزرسانی‌ها را در پرتو استانداردهای جهانی بر پلتفرم خود پیاده کند. طبق آخرین شرایط خدمات Binance، برای افزایش حفاظت از کاربران و ارائه یک محیطی مبادلاتی امن. SafePal ازین پس موظف است احراز هویت کاربران را در DApp تجارت Binance در برنامه SafePal اعمال نماید.

در اطلاعیه بایننس آمده است. «از ساعت ۰۰:۰۰ صبح UTC در روز ۱۲ می ۲۰۲۲٫ همه کاربران جدید برای دسترسی به dApp بایننس در کیف‌پول SafePal و انجام فعالیت‌هایی مانند سپرده‌گذاری. معاملات و برداشت، ملزم به تکمیل تأییدیه دوم هستند».

در این اطلاعیه به کاربران فعلی dApp بایننس هشدار داده شد: «از تاریخ مذکور مجوزهای حساب کاربران فعلی که هنوز تأیید میانی را تکمیل نکرده‌اند موقتا به «فقط برداشت» تغییر می‌کند. پس از تکمیل تأیید میانی کاربران می‌توانند دسترسی کامل به DApp معاملاتی Binance را در برنامه SafePal از سر بگیرند».

این تغییرات فقط برای Binance Trading DApp در برنامه SafePal اعمال می‌شود. همه محصولات و خدمات غیرمتمرکز دیگر سیف‌پل اجرا نخواهد شد. SafePal اکیداً به کاربران توصیه می‌کند. برای جلوگیری از تأخیر در فرآیند تأیید و محدودیت‌های دسترسی آنها، تأیید صحت بایننس میانی خود را سریعاً تکمیل کنند.

منبع: blog.safepal.io

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا