آموزش ترید بدون تحریم در Trust Wallet

دسترسی به صرافی‌های متمرکز و بزرگ برای همه کاربران فراهم و ضروری نیست. گاهی برای ترید های کوچک و بدون نیاز به اهرم، می‌توان از ابزارهای ساده‌تری نیز بهره جست. یکی از این ابزارها صرافی داخلی کیف‌پول محبوب تراست‌والت است که با موتور قدرتمند Binance DEX ساخته شده است.

امروز قصد داریم به صورت تصویری نحوه ترید در صرافی Binance DEX تعبیه شده در کیف‌پول تراست‌والت را آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

⚠️ هشدار: صرافی غیرمتمرکز Binance DEX نیز مانند هر پلتفرم مالی دیگری ایرانیان را تحریم کرده است. استفاده از واژه «بدون تحریم» صرفاً به این دلیل است که به علت عدم دسترسی مستقیم صرافی به دارایی شما، امکان مسدودسازی آنان وجود ندارد. با این حال توصیه می‌شود هنگام کار با آن از ابرازهای تغییر IP مانند «تونل VPS» استفاده کنید.

آموزش ترید در صرافی داخلی Trust Wallet

 

نخست‌ وارد Trust Wallet شده و در صفحه اصلی دکمه Swap (کادر قرمز) را لمس کنید.

نکته: حتماً پیش از شروع از ابزارهای تغییر IP استفاده کنید. در صورت عدم دسترسی به ابزار مناسب می‌توانید از «تونل VPS» اختصاصی مجموعه کوین‌گراف استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریف دایرکت با ما در تماس باشید.

در این صفحه تب Exchange (کادر قرمز) را لمس کنید تا وارد Binance DEX داخلی کیف‌پول شوید.

حال وارد صفحه Exchange یا همان Binance DEX شده‌اید! نخست جفت ارز مورد نظر خود را با لمس گزینه مورد نظر (کادر قرمز) انتخاب کنید.

با ورود به این صفحه احتمالاً متوجه شده‌اید که تنوع خوبی در اختیارتان قرار دارد. برای محاسبه راحت‌تر پیشنهاد می‌شود رمزارز مورد نظر را با جفت BUSD انتخاب کنید. از طریق Search Bar (کادر قرمز) جفت ارز مورد نظر را جستجو کنید.

نکته: دقت کنید که باید BUSD در بستر BEP2 موجود داشته باشید. برای تبدیل BEP20 به BEP2 می‌توانید از آموزش دیگری که به این منظور آماده کرده‌ایم راهنمایی بگیرید.

از طریق کادر ۱ جهت معامله (خرید یا فروش) را انتخاب کنید. سپس در کادر ۲ و ۳ به ترتیب قیمت درخواستی و مقدار مورد نظر را وارد کرده و در نهایت با لمس دکمه Buy یا Sell (کادر ۴) درخواست خود را در صرافی ثبت کنید.

این صفحه به تأییدیه Trust Wallet مربوط می‌شود. اطلاعات را مرور کرده و در صورت تأیید دکمه Confirm (کادر قرمز) را لمس کنید.

درخواست شما با موفقیت به فهرست سفارش‌های صرافی اضافه شد! در صورت رسیدن قیمت به عدد انتخابی شما، معامله تکمیل می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا