این سلبریتی‌های جنجالی ارز دیجیتال HODL می‌کنند!

رونق صنعت رمزارزها در سالهای اخیر بسیاری از افراد مشهور با درآمدهای زیاد را به سرمایه‌گذاری در این بازار راغب کرده است. این سلبریتی‌ها به شیوه‌های متفاوت در ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند و در میان آن‌ها افرادی از رشته‌های مختلف مانند ورزشکاران، بازیگران و موسیقیدانان حضور دارند. برخی از این افراد برای فروش آثار خود از پرداخت‌های رمزارز استفاده می‌کنند.

نظر شما در مورد استفاده سلبریتی‌ها از ارز دیجیتال چیست؟ با ما همراه باشید تا چند تن از مشهورترین هولدرهای صنعت رمزارزها در جهان را به شما معرفی کنیم.

پاریس هیلتون:

پاریس هیلتون، وارث هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون، تاکنون فاش نکرده که چگونه و چقدر در رمزارزها سرمایه‌گذاری کرده است. اما گفت که از سال ۲۰۱۶ خرید بیت‌کوین و اتریوم را آغاز کرد. او تا به امروز سرمایه‌گذاری خود را به خرید و فروش NFTها و زمین‌های متاورسی گسترش داد و به یکی از مبلغین اصلی صنعت رمزارزها تبدیل شد.

اسنوپ‌داگ:

رپر مشهور اسنوپ‌داگ که همیشه در نوآوری پیش قدم بود، در سالهای اخیر با شرکت‌های مختلف صنعت رمزارز همکاری کرده است. او از سال ۲۰۲۰ به سرمایه‌گذاری در NFTها روی آورد. متاورس The Sandbox کمپین تبلیغاتی خود را با همکاری SnoopDogg آغاز کرد و زمین‌های متاورسی در همسایگی او با گران‌ترین قیمت به فروش رسید.

مایک تایسون:

مایک تایسون بوکسور مشهور، در سال ۲۰۱۶ با همکاری شرکت Bitcoin Direct، یک کیف‌پول بیت‌کوین راه‌اندازی کرد. او در طول سال گذشته بارها در توییتر درباره پلتفرم Solana صحبت کرده است. اون در پایان سال ۲۰۲۱ اولین مجموعه NFT خود را عرضه کرد.

دی جی خالد:

در سال ۲۰۱۷، دی‌جی خالد سخنگوی شرکت رمزارز Centra Tech شد، و چون این موضوع را در تبلیغات خود فاش نکرد به همراه کیم کارداشیان از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده جریمه شد.

خالد از آن زمان به سرمایه‌گذاری‌های مختلف در بازار رمزارزها مشغول بوده و دارنده چند نسخه از گران‌ترین NFTهای مجموعه Bored Apes است.

منبع: ranker.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا