سومین نهنگ بزرگ بیت‌کوین ۳۷ میلیون BTC خریداری کرد!

سومین نهنگ بزرگ بیت‌کوین 37 میلیون BTC خریداری کرد!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از کریپتوپوتیتو؛ یکی از بزرگترین نهنگ‌های بیت‌کوین، برای بار دیگر، ۳۷ میلیون دلار توکن صدور اولیه خرید.

تحلیلگر CryptoQuant در توئیتر VentureFounder آخرین خرید این نهنگ را شرح داد:

«همانطور که در آدرس کیف‌پول این نهنگ مشخص است، آنها ۵۹۶ توکن بیت‌کوین با قیمت ۶۲,۹۳۴ دلار خریداری کرده‌اند. ارزش این خرید کمی بیش از ۳۷٫۵ میلیون دلار محاسبه می‌شود.»

«این آدرس در چند هفته گذشته فعالیتی نداشته است. پیش از این، این نهنگ مطابق با حرکات روند قیمت بیت‌کوین، چندین خرید و فروش انجام می‌داد.»

سومین نهنگ بزرگ بیت‌کوین 37 میلیون BTC خریداری کرد!

عکس بالا فعالیت‌های کیف‌پول این نهنگ را در مقایسه با روند قیمت بیت‌کوین نشان می‌‌دهد. تحلیلگر CryptoQuant در ادامه به بررسی فعالیت‌های این نهنگ می‌پردازد:

«به عنوان مثال، زمانی که بیت‌کوین به ۶۰ هزار دلار رسید، آنها بخش قابل توجهی از توکن‌های خود را فروختند. و زمانی که بیت‌کوین در ماه بعد نیمی از ارزش خود را از دست داد، دوباره شروع به انباشت مجدد کردند.»

«اخیراً آنها مقداری بیت‌کوین در اوایل این ماه به قیمت ۵۶ هزار دلار فروختند و یک روز بعد، دوباره با قیمت بالاتر خریداری کردند.»

«لازم به ذکر است، که روند صعودی فعلی بیت‌کوین که قیمت این ارزدیجیتال را از ۴۰ هزار دلار در پایان ماه سپتامبر، به قیمت تاریخی جدید در هفته گذشته رساند، براساس داده‌های درون-زنجیره‌ای عمدتاً ناشی از خرید‌های نهنگ‌های بیت‌کوین بوده است.»

منبع: cryptopotato.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا