ادعاهای جدید علیه بنیاد Ava Labs؛ قرارداد پنهانی Avalanche برای تضعیف رقیبان!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کوین‌تلگراف؛ روز جمعه پلتفرم CryptoLeaks، با انتشار تعدادی ویدئو از یک منبع ناشناس ادعا کردن که مدیران شرکت Ava Labs با شرکت حقوقی Roche Freedman LLP روابط کاری پنهانی دارند.

پلتفرم CryptoLeaks ادعا کرد که Ava Labs با یک شرکت حقوقی ایالات متحده برای شکایت از رقبا در ازای توکن AVAX و سهام شرکت یک قرارداد مخفی بسته است. مدیرعامل ایوالبز، Emin Gün Sirer، در پاسخ اتهامات CryptoLeaks مبنی بر سوءاستفاده شرکت او از دعوی قضایی برای «آسیب رساندن» به رقبا و مقامات نظارتی را رد کرد و آن را «تئوری توطئه مزخرف» نامید.

کریپتولیکس همچنین عنوان کرد که ویدیوها نشان می‌دهند که Sirer با وکلای شرکت رابطه بسیار نزدیکی دارد که از دانشگاه شروع شد. آنها در آگوست ۲۰۱۹، یعنی در حدود زمانی که معامله انجام شد، با یکدیگر در یک محیط کاری مشترک فعالیت می‌کردند. یکی از ویدئو‌ها صریحاً نشان می‌دهد که این شرکت حقوقی از دعوی قضایی به عنوان ابزاری استراتژیک برای حمایت از Ava Labs استفاده کردند.»

شرکت حقوقی Roche Freedman LLP اخیراً در اول جولای سال جاری شکایتی علیه شرکت Solana و بنیانگذار آن تنظیم کرد. در این شکایت ادعا می‌شود که Solana با ارائه اوراق بهادار ثبت نشده به سرمایه‌گذاران ایالات متحده، قوانین ایالات متحده را نقض کرده است.

حدود دو هفته قبل از آن در ۱۵ ژوئن،Roche Freedman LLP شکایتی علیه بایننس تنظیم کرد و مدعی شد که بایننس در اقدامات غیرقانونی Terraform Labs و فروش استیبل‌کوین UST دست داشته است.

منبع: cointelegraph.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا