خرید ۱ میلیون دلار شیبا اینو توسط نهنگ تازه‌نفس اتریوم!

 

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کریپتو‌بیسیک. یک نهنگ اتریوم به تازگی بیش از چهل و نه میلیارد توکن شیبا اینو، به ارزش بیش از یک میلیون دلار با قیمتی تخفیف‌دار خریداری کرد.

شیبا اینو چهارمین توکن مورد علاقه دو هزار نهنگ بزرگ اتریوم بوده و در ۲۴ ساعت گذشته میان صد کیف‌پول برتر نهنگ‌های اتریوم، پنجمین توکن محبوب شده است. براساس ردیاب نهنگ‌های ارزدیجیتال WhaleStats، یک نهنگ مرموز اتریوم با خرید ۴۹,۶۵۱,۴۳۲,۴۱۲ توکن SHIB به ارزش ۱,۰۹۴,۳۱۷ دلار، به جمع هولدرهای بزرگ این توکن پیوست. هر یک از ۱۰۰ کیف پول برتر اتریوم که به مقادیر زیاد شیبا اینو دارند، به طور متوسط دارای ۲۰۷ میلیون توکن SHIB به ارزش ۴,۶۶۱ دلار هستند.

همراه با تداوم انباشت انبوه شیبا اینو، توکن‌های SHIB نیز به سرعت توسط جامعه سوزانده می‌شوند. طبق آخرین داده‌ها ۱۰٫۷ میلیون توکن شیبا در هشت مرحله توکن‌سوزی در ۲۴ ساعت گذشته برای همیشه از چرخه بازار خارج شدند.

داده‌های بالا مشخص می‌کند که تقاضا برای توکن شیبا در حال افزایش است و همزمان میزان منابع در گردش آن روز به روز کاهش می‌یابد. این نکات نشان‌دهنده سیگنال صعودی در دراز مدت است.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت شیبا اینو به قیمت ۰٫۰۰۰۰۲۱۸۲ دلار معامله می‌شود که ۲٫۶۲ درصد در ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافت. حجم معاملات SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۷۵۴،۸۸۹،۱۳۴ دلار است. این حجم نسبت به روز گذشته ۸۴٫۷۰ درصد افزایش داشت.

منبع: Thecryptobasic.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا