۵ عامل قطعی شکست در ترید ارزهای دیجیتال!

بی‌شک ترید و نوسان‌گیری را می‌توان یکی از محبوب‌ترین مشاغل مرتبط با ارزهای دیجیتال نام برد. هر روزه بسیاری از کاربران شروع به یادگیری تحلیل تکنیکال و کار با اکسچنج‌ها می‌کنند. بسیاری پس از مدت زمانی راه خود را در این بازار پیدا کرده و متأسفانه بسیاری دیگر با شکست و ضررهای هنگفت مواجه می‌شوند.

ترید ارزهای دیجیتال قواعد خودش را دارد که تخطی از آنان نتایج فاجعه‌باری به همراه خواهد داشت. نتایجی مانند لیکویید شدن و از دست رفتن کل سرمایه کاربر! در این مطلب سعی کردیم تا برخی از بزرگترین اشتباهات تریدرها را موشکافی کرده و شما را با «۵ عامل قطعی شکست» در این حوزه آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

۱- کپی ترید و استفاده از سیگنال دیگران:

هر کاربر با توجه به سرمایه و استراتژی خود می‌تواند وارد بازار شود. تکرار ترید موفق دیگران دلیل بر موفقیت همان برایشما نیست!

۲- تصمیمات هیجانی:

پس از رشد سرسام‌آور یک رمزارز، زمان مناسبی برای خرید آن نیست! اقدام هیجانی برای جا نماندن از بازار، ضرر هنگفتی در پی خواهد داشت!

۳- اشتباه گرفتن بازار ترید با قمارخانه:

استفاده از اهرم‌های بالا و ورود به جفت ارزهایی که شناخت کافی از آنان ندارید، با قمار کردن فرقی ندارد. از چنین کارهایی اجتناب کنید!

۴- درگیر کردن کل سرمایه:

سرمایه ترید شما برای بازدهی در بلند مدت در نظر گرفته شده است. ورود ناگهانی همه آن به بازار امکان جبران اشتباهات را از بین خواهد برد!

۵- لج‌بازی برای جبران ضرر:

ضرر کردن در بازار طبیعی است و برای جبرانش به زمان احتیاج است. تلاش برای جبران یکباره ضرر، به ضرر بیشتر ختم می‌شود.

google.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا