سیگنال‌های صعودی جدید SHIB؛ سی درصد دارندگان شیبا اینو سرمایه‌گذار بلندمدت هستند!

سیگنال‌های صعودی جدید SHIB؛ سی درصد دارندگان شیبا اینو سرمایه‌گذار بلندمدت هستند!

گزارش مجله کوین گراف از یو.تودی؛ داده‌های IntoTheBlock نشان می‌دهد که سی درصد از دارندگان رمزارز Shiba Inu، جزو سرمایه‌‌گذاران بلندمدت به شمار می‌روند. میم‌کوین شیبا اینو در بین سایر پروژه‌های مشابه بازار، دارای بیشترین نرخ افزایش سرمایه‌گذار است.

طبق اطلاعات IntoTheBlock، سی درصد دارندگان شیبا اینو، بیش از یک سال توکن‌های خود را هادل کرده‌اند. ۶۷ درصد دارندگان برای یک سال و ۳ درصد آنها کمتر از یک ماه است که به سرمایه‌گذاران SHIB اضافه شده‌اند.

تنها یک ماه پیش، میزان سرمایه‌گذاران بلندمدت SHIB، حدود ۲۷ درصد بود. رشد اخیر دارندگان بلندمدت نشان می‌دهد که با وجود شرایط رکود اقتصاد جهانی، سرمایه‌گذاران از سود بلندمدت این دارایی ناامید نشده‌اند.

شیبا اینو همچنین در هفته‌های اخیر شاهد افزایش تعداد مالکان جدید بود. بر اساس داده‌های WhaleStats، تعداد دارندگان شیبا اینو در حال حاضر ۱،۲۲۴،۲۱۳ است. افزایش تعداد دارندگان نشانه‌ی علاقه به یک دارایی در بلندمدت است.

تجزیه و تحلیل WhaleStats از ۱۰۰ دارنده برتر Shiba Inu نشان می‌دهد که میانگین موجودی SHIB این دسته از دارندگان، به طور جزئی ۱٫۱۸ درصد افزایش یافته و آدرس‌های فعال این رمزارز افزایش تا ۶۰۰ درصدی داشته است.

منبع: u.today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا