۴۵۵ میلیون کاربر وردپرس حالا می‌توانند دوج‌کوین را به عنوان روش پرداخت بپذیرند

455 میلیون کاربر وردپرس حالا می‌توانند دوج‌کوین را به عنوان روش پرداخت بپذیرند

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از یو‌تودی؛ مختصص UX/UI و طراح گرافیک بنیاد Dogecoin که در توییتر با حساب کاربری DogeDesigner فعالیت دارد، در این رسانه اجتماعی اعلام کرد که اکنون میلیون‌ها کاربر ورد‌پرس می‌توانند با استفاده از افزونه ووکامرس Easy Dogecoin Gateway که توسط تیم دوج‌کوین توسعه یافته، پرداخت‌های دوج‌کوین را بپذیرند. این افزونه رایگان اکنون در فهرست رسمی وردپرس برای دانلود در دسترس است.

افزونه Easy Dogecoin Gateway به وب‌سایت‌های وردپرس اجازه می‌دهد تا پرداخت‌های Dogecoin را به سادگی با استفاده از آدرس‌های Dogecoin و بدون نیاز به پردازشگرهای شخص ثالث پذیرش کنند. این افزونه از Google API برای تولید کدهای QR و از CoinGecko API برای دریافت قیمت لحظه‌ای Dogecoin استفاده می‌کند. این موضوع ممکن است برای پذیرش Dogecoin مثبت تلقی شود زیرا وردپرس تا سال ۲۰۲۱ توسط ۴۵۵ میلیون وب‌سایت استفاده می‌شده و این رقم در حال رشد است.

موارد پذیرش و استفاده از Dogecoin:

در ماه‌های اخیر، چندین خبر درباره موارد استفاده دوج‌کوین منتشر شد. هدف بنیاد دوج‌کوین، تبدیل این رمزارز به روشی جهانی برای پرداخت کالاها و خدمات است.
ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اخیراً اعلام کرد که اگر کسب‌وکارهای بیشتری Dogecoin را بپذیرند، این رمزارز کاربرد بیشتری خواهد داشت. ماسک همچنین انعام دادن توسط Dogecoin را یک مورد استفاده خوب از آن معرفی کرد. شیبتوشی ناکاموتو خالق Dogecoin نیز با نظر ماسک موافق است.

دوج‌کوین در حال حاضر با ۰٫۱۲۷ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته اندکی افزایش یافته است. Dogecoin کنار بقیه بازار در فروش گسترده در ۵ می دچار افت قیمت شد. اکنون براساس داده‌های CoinMarketCap، این رمزارز در رتبه دوازدهمین رمزارز بزرگ جهان از نظر ارزش بازار قرار دارد.

منبع: u.today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا