گرگ وال استریت به اشتباه خود اعتراف کرد؛ جردن بلفورت: سرمایه‌گذاری بلندمدت دو رمزارز اصلی سودآور است!

جردن بلفورت

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از دیلی‌هادل؛ جردن بلفورت، گرگ اصلی وال استریت، می‌گوید که عملکرد بیت‌کوین فراتر از انتظار او بوده است.

کارگزار مشهور بورس، جردن بلفورت، که فیلم «گرگ وال استریت» براساس زندگی او ساخته شده، در یک مصاحبه جدید با یاهو فایننس اعلام که او طرفدار بسیاری از رمزارزها نیست. او می‌گوید: «من هنوز از بسیاری از رمزارزها متنفرم و نظر من تغییر نکرده است. اما من درباره یک چیز اشتباه می‌کردم، بیت‌کوین به صفر نمی‌رسد.»

بلفورت در سال ۲۰۱۸ گفته بود که دلیلی به جز کلاهبرداری برای به وجود آمدن ارزهای دیجیتال وجود ندارد. اما امروز، این معامله گر سهام پنی معتقد است که بیت‌کوین ارزش سرمایه‌گذاری بلند‌مدت دارد. او می‌گوید: «من فکر می‌کنم مسئله در حال حاضر این است که نباید با چشم‌انداز یک یا دو ساله به بیت‌کوین نگاه‌ کرد. با کمی شانس، اگه بیت‌کوین را برای سرمایه‌گذاری بلندمدت انتخاب کنید، مطمئناً سود خواهید کرد. من معتقدم که اصول بنیادی بیت‌کوین واقعاً قوی است. بیت‌کوین عرضه محدودی دارد و بلاخره در مقطعی از زمان به پذیرش به عنوان ارز پرداختی خواهد رسید.»

بلفورت می‌گوید که در کنار بیت‌کوین، گزینه دوم او برای سرمایه‌گذاری بلندمدت، پلتفرم قراردادهای هوشمند اتریوم (ETH) است. در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین با قیمت ۲۱۲۳۷ دلار و اتریوم با قیمت ۱۳۷۰ دلار معامله می‌شوند.

منبع: dailyhodl.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا