۸۰% کل بیت‌کوین‌های موجود در دست هولدرهای بلندمدت بیت کوین است!

بلندمدت بیت کوین

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کریپتواسلیت؛ داده‌های پلتفرم تحلیلگر Glassnode نشان می‌دهد که ۸۰ درصد از منابع در گردش بیت‌کوین در دست هولدرهای بلندمدت بیت کوین قرار دارد.

هولدرهای بلندمدت بیت کوین (LTH)، سرمایه‌گذارهایی که شش ماه از خرید آن‌ها می‌گذرد، معمولاً آخرین کسانی‌ هستند که در طی چرخه‌های نزولی بازار از بیت‌کوین حمایت می‌کنند. LTHها به عنوان «پول هوشمند» در بازارهای بیت‌کوین در نظر گرفته می‌شوند. و معمولاً وقت انباشت بیت‌کوین در دوره‌های نزولی فعالیت آنها بیشتر است. براساس داده‌های بلاکچینی، در شروع هر دوره صعودی، هولدرهای بلندمدت بیت کوین کسانی هستند که بیت‌کوین انباشته شده‌ی خود را توزیع می‌کنند و بیشتر سود بازار را کسب‌ می‌کنند.

براساس اطلاعات Glassnode، LTHهای بیت‌کوین تسلیم این دوره نزولی بازار نشدند و منابع بیت‌کوین آنها تنها از ۸۲ درصد به ۸۰ درصد کاهش یافت. کاهش ۲ درصدی، که به مقدار قابل توجهی کمتر از چرخه‌های نزولی قبلی است. نشان می‌دهد که بیت‌کوین به پایین‌ترین سطوح این دوره بازار نزدیک شده و بیش از این کاهش نخواهد یافت.

بازار نزولی فعلی به طرز وحشتناکی به سایر دوره‌های قبلی رکود بازار شباهت دارد. اما هنوز خیلی زود است که بدانیم آیا این صنعت در مسیر صعودی‌تری قرار دارد یا خیر. با این حال، اگر بیت‌کوین به انتهای این چرخه رسیده باشد، می‌توانیم انتظار بهبود بیشتری در هفته‌های آینده داشته باشیم.

منبع: cryptoslate.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا