مرحله آزمایشی پشتیبانی اینستاگرام از NFTها آغاز شد!

مرحله آزمایشی پشتیبانی اینستاگرام از NFTها آغاز شد!گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از بی‌این‌کریپتو؛ اینستاگرام دوره آزمایشی پشتیبانی از NFT‌ها را آغاز می‌کند. این پلتفرم بابت نمایش NFTها از کاربران هزینه‌ای دریافت نخواهد کرد.

آزمایشات اینستاگرام با فناوری NFT تقریباً دو ماه پس از اعلام خبر توسط مارک زاکربرگ آغاز می‌شود. هنوز مشخص نیست که آیا در دوره آزمایشی از همه شبکه‌های موجود NFT پشتیبانی خواهد شد یا خیر. اما اینستاگرام تائید کرد که قرار است از کیف‌پول‌های محبوب NFT مانند MetaMask پشتیبانی کند. این امر با توجه به اینکه کاربران باید قبل از نمایشNFT ها برای اثبات مالکیت کیف‌پول خود را به پلتفرم متصل کنند، ضروری خواهد بود.

انتظار می‌رود که آغاز پشتیبانی اینستاگرام از NFTها و افزایش کاربردهای آن‌ها، بر پذیرشNFT ها تائیر مثبت بگذارد. تاکنون، توییتر تنها پلتفرم رسانه اجتماعی است که NFT ها را به طور کامل در شبکه خود ادغام کرده است.

پلتفرم Reddit اخیراً یک دوره آزمایشی پشتیبانی از NFTها را شروع کرد. YouTube نیز برخی امکانات استفاده از NFTها را در اختیار اینفلوئنسرهای خود گذاشته است. اما اینستاگرام با حدود یک میلیارد کاربر فعال ماهانه، NFTها را به دسته جدیدی از مخاطبان معرفی خواهد کرد.

منبع: beincrypto.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا