سیگنال‌های خرید بیت‌کوین در اخبار را بهتر بشناسید!

سیگنال ارز دیجیتال

تحلیل تکنیکال راهی بسیار کاربردی برای تشخیص موقعیت‌های بازار است، تا وقتی که خبری مهم منتشر شود و تمامی رسم‌ها و پیش‌بینی‌های نمودار قیمت را فاقد اعتبار کند! این اتفاق را هر کهنه‌کاری در بازار لااقل یک بار تجربه کرده است. به همین دلیل، شناخت اخباری که مانند سیگنال ارز دیجیتال هستند، بسیار اهمیت دارد.

آثار فاکتورهای فاندامنتال بر قیمت قابل چشم‌پوشی نیست. یکی از مهم‌ترین فاکتورهای فاندامنتال، شناسایی اخبار اثرگذار است. لذا امروز قصد داریم ۵ دسته خبر مهم که سیگنالی برای صعود بیت‌کوین تلقی می‌شوند را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

▪️ شکار نهنگ‌ها در کف‌های قیمتی

حجم خرید نهنگ‌ها اثرگذاری زیادی بر قیمت دارد! اخبار خرید نهنگ‌ها پس از ریزش بازار و شناسایی اوردر آنان در قیمتی خاص، سیگنال مهمی برای خرید ارز دیجیتال است.

▪️ چاپ پول

چاپ پول، از ضعف بانک‌های مرکزی حکایت دارد! بالا بردن حجم اسکناس در گردش خصوصاً توسط Federal Reserve، سیگنال خوبی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت است.

▪️ کاهش نرخ بهره

کاهش نرخ بهره، ضعف اقتصادی را نمایان می‌کند! خصوصاً کاهش نرخ بهره ایالات متحده به معنای ضعف دلار بوده و به عنوان سیگنال خوبی برای خرید بیت‌کوین تلقی می‌گردد.

▪️ سرمایه‌گذاری شرکت‌ها

خریدهای سنگین کمپانی‌ها برای حفظ ارزش دارایی‌شان است! ورود شرکت‌های بزرگ به بازار ارزهای دیجیتال اغلب اثر فوری دارد و سیگنال ارز دیجیتال خوبی برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته می‌شود.

▪️ پذیرش بیت‌کوین

پذیرش بیت‌کوین به معنای اعتماد است! وقتی کسب‌و‌کارها و یا دولت‌ها بیت‌کوین را به عنوان پولی رایج می‌پذیرند، در واقع ایجاد نیاز به رمزارزها را بیشتر کرده‌اند که برای بلندمدت سیگنال سودآوری خواهد بود.

وب‌سایت رسمی بیت‌کوین:

Bitcoin.org

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا