اولین بانک سنتی اروپا اتریوم را به رمزارزهای خود اضافه کرد!

ترجمه اختصاصی کوین‌گراف به نقل از یو.تودی؛ یکی از بزرگترین بانک های اروپا اعلام کرد که با افزودن اتریوم به سبد ارزهایش، خدمات ارزهای دیجیتالی خود را گسترش خواهد داد.

بانک BBVA سوئیس، اولین موسسه بانکداری سنتی در اروپا می‌باشد که علاوه بر بیت‌کوین اتریوم را نیز به سبد خدمات خود اضافه کرده است. به گفته مدیرعامل بانک، تصمیم‌گیری برای افزودن اتریوم به سبر عرضه ارزدیجیتال این بانک، به دلیل افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال در میان سرمایه‌گذاران انجام شد.

قرار گرفتن اتریوم در کنار بیت‌کوین:

تغییر بزرگ موسسه BBVA موجب می‌گردد تا مشتریان بانکداری خصوصی دسترسی بهتری به خدمات دومین رمزارز بزرگ جهان داشته باشند. مشتریان دارای حساب “New Gen” می‌توانند با افزودن و فروش بیت‌کوین و اتریوم، سبد دارایی‌های خود را مدیریت کنند.

علاوه بر خدمات خرید و فروش ساده، مشتریان BBVA که از برنامه تلفن همراه بانک استفاده می‌کنند، می‌توانند به راحتی دارایی‌های سنتی و دیجیتالی را با یکدیگر مبادله کنند. همه ارزهای دیجیتال قابل تبدیل به یورو، دلار یا هر ارز فیات دیگری هستند.

تغییر جدید بانک BBVA با استقبال گرم مشتریانی روبرو شد که مایل بودند شخصاً سبد دارایی های خود را مدیریت کنند و دارایی‌های سنتی را با دارایی‌های دیجیتالی پرنوسان‌تر متنوع کنند. این مشتریان شامل سرمایه‌گذاران خصوصی و نهادی می‌باشند.

بانک BBVA سوئیس قصد دارد در ماه های آینده رمزارزهای بیشتری به سبد خدمات ارزهای خود اضافه کند. این بانک قبلاً خود را به عنوان یکی از موسسات مالی پیشرو در بازار معرفی کرده است که در مسیر پذیرش رمزارزها پیش می‌رود.

منبع: u.today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا