نهنگی ناشناس ۲۲,۳۴۳ واحد اتریوم را به صرافی کوین‌بیس منتقل کرد!

به گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از کوین‌کو؛ پلتفرم وال‌آلرت اخیراً گزارش داده که مقدار ۲۲,۳۴۳ واحد اتریوم به کوین‌بیس، صرافی محبوب مستقر در ایالات متحده منتقل شده‌است. اعتقاد بر این است که این نقل و انتقالات به قصد فروش آنان انجام شده‌است. گفتنی است که در مورد بیت‌کوین هم الگوی مشابهی مشاهده شده، چراکه در این مدت نقل و انتقالات قابل‌توجهی را تجربه کرده‌است.

بازار رمزارزها به دلیل رکود اخیر، همانطور که توسط شاخص ترس‌وطمع نشان داده شده، سرمایه‌گذاران را دچار ترس کرده‌است. علیرغم اینکه بیت‌کوین قیمت ۲۶,۵۰۰ دلاری خود را حفظ کرده، به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران بیش از انباشت تمایل به فروش دارایی خود داشته باشند.

نبرد بین گاوها و خرس‌ها برای اتریوم شدت گرفته و فروشندگان این رمزارز با موفقیت قیمت را به زیر ۱,۶۰۰ دلار کشانده‌اند. این موضوع نشان‌دهنده یک احساس نزولی در کوتاه‌مدت است. بااین‌حال همچنان امیدهایی به افزایش در افق دیده می‌شود.

بر اساس به روزرسانی، در لحظه نگارش این گزارش اتریوم با قیمت ۱,۶۳۵ دلار معامله می‌شود. با ارسال اخیر اتریوم اسپات و پرونده‌های ETF آتی، دومین رمزارز محبوب ممکن است در آستانه یک رشد قابل توجه باشد. بااین‌حال، نتیجه نامشخص است و نیاز به نظارت دقیق در روزهای آینده دارد.

منبع: news.coincu.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا