ایجاد ۴۰،۰۰۰ شغل مجازی و تولید ناخالص ۴ میلیارد دلاری در متاورس دبی!

دورنگاه متاورسی امارات؛ ایجاد 40،000 شغل مجازی و تولید ناخالص 4 میلیارد دلاری!

گزارش مجله کوین‌گراف به نقل از فینبالد؛ صنعت ارزدیجیتال و متاورس در سراسر جهان با سرعتی بی‌سابقه در حال گسترش‌اند و مقامات دبی به دنبال آوردن این تکنولوژی عصر جدید به پرجمعیت‌ترین شهر امارات متحده عربی هستند.

ولیعهد دبی، شیخ حمدان بن محمد، طرحی را برای حمایت از ایجاد ۴۰,۰۰۰ مجازی اضافی در بخش متاورس و افزودن ۴ میلیارد دلار به تولید ناخالص داخلی پایتخت امارت دبی، لین آل ال- بلومبرگ، راه اندازی کرده است. با این طرح، دبی به ۱۰ کشور برتر اقتصادی جهان خواهد پیوست که در زمینه ساخت پلتفرم‌های ایمن، زیرساخت‌ها و چارچوب‌های نظارتی برای افزایش پذیرش فناوری‌های مبتنی بر بلاکچین تلاش می‌کنند.

شیخ حمدان روز ۱۸ جولای در توییتر این خبر را اعلام کرد و گفت: «ما امروز برنامه متاورس دبی را برای تقویت نوآوری در عصر جدید راه‌اندازی کردیم. دبی خانه بیش از ۱۰۰۰ شرکت فعال در بخش متاورس و بلاکچین است که ۵۰۰ میلیون دلار از ثروت داخلی را تشکیل می‌دهند.»

دبی در این روزها به هاب اصلی ارزدیجیتال مشهور شده است و اخیراً مجوز فعالیت برای بایننس، بزرگترین صرافی ارزدیجیتال جهان را صادر کرد.

در ماه ژوئن، بنیاد الجلیله، خیریه ای که توسط محمد بن راشد آل مکتوم، نخست وزیر امارات متحده عربی تأسیس شد، اولین صندوق برای کمک مالی به ارزدیجیتال را در این کشور راه‌اندازی نمود.

منبع: finbold.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا